НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. Університет УМЕО. 11.01.2018

Сьогодні, 11 січня 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Умео. Подати заявку можна до  18 січня . Мова стажування - англійська

Умови стажування:

Стажування розраховано на один тиждень (5 робочих днів, та два дня на дорогу)

Спеціальність стажування - біологічні науки

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Сьогодні, 17/11/ 2017 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування з викладання в Кілському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 26 листопада 2017 р. Мова стажування - англійська

Умови стажування:

Стажування розраховано на два тижні

Спеціальність стажування – Математика

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Дедлайн 26 листопада 2017

Сьогодні, 6  листопада 2017 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Кілським університетом. До участі допускаються магістри ОНУ спеціальностей Математика, Прикладна математика. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 26 листопада 2017 г. Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Кілському Університеті в другому семестрі 2017 -2018 навчального року.  Навчання триватиме 3 місяці.

Стипендія 850 евро на місяць+ 360 на переліт до Кілю та назад до України.

Вимоги до учасників

  • - Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності зарахований в ОНУ.
  • - Володіти англійською мовою на рівні не нижче B2, та мати відповідні сертифікати

Сьогодні, 03 листопада 2017 р. розпочинається прийом заявок аспірантів ОНУ на участь в програмі мобільності Еразмус + з Брайтонським університетом. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 22 листопада 2017 г.

Мова навчання –англійська

Спеціальність – біологічні науки

Стипендіати повинні приступити до навчання в Брайтонському  університеті  взимку 2018  року. Навчання аспірантів триватиме 3 місяці.

Стипендія – 850 євро на місяць + 360 євро на квиток до Брайтону та назад в Україну.

infoday
В пятницу, 10 ноября 2017 в 14.00 состоится ИНФОРМАЦИОННАЯ ВСТРЕЧА «Возможности академической мобильности для студентов и аспирантов ОНУ: стипендии и гранты программы Эразмус +»
В ходе встречи вы узнаете:
1) Что такое стипендиальная программа Эразмус
2) Какие возможности обучения за границей она предоставляет для студентов и аспирантов ОНУ
3) Как подать заявку на получение стипендии
4) Какие необходимо собрать документы
5) Разновидности международных сертификатов о знании иностранного языка, их особенности, отличия и сроки сдачи
6) Из первых уст услышите впечатления и советы от стипендиатов программы
7) Сможете задать все интересующие вас вопросы непосредственно координаторам программы в ОНУ
Место проведения – Дворянская 2, главный корпус ОНУ
Продолжительность – 1, 5 часа
Для регистрации на встречу, пожалуйста, заполните форму:https://goo.gl/zTEFCB
Кроме того, зарегистрироваться можно, отправив контактные данные (ФИО, факультет, курс, специальность, номер телефона) на адрес электронной почты : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

deadline

Спішить скористатися останньою можливістю! Дедлайн подачі заявок до університету Гранади продовжений до півночі 26 жовтня.
Подробиці за посиланням http: //erasmus.onu.edu.ua/uk/universytety-partnery/197-granadskij-universitet/279-novij-konkurs-dlya-bakalavriv-ta-aspirantiv-05-10-2017