Konkurs 2
Университет имени Адама Мицкевича в Познани (Польша) объявляет конкурс для преподавателей ОНУ на прохождение стажировки в рамках стипендиальной программы Эразмус+. 
Специальности - биология и биологические науки, 
Дедлайн - 1 марта 2017 г 
Подробности по ссылке: http://erasmus.onu.edu.ua/uk/universiteti-partneri/179-universitet-imeni-adama-mitskevicha-v-poznani

Інститут політологічних досліджень факультету суспільних наук Карлова університета в Празі оголошує прийом документів до англомовної магістратури за фахом "Геополітичні дослідження" та "Міжнародні економічні та політичні відносини" (IEPS).
Прошу вас розповсюдити інформацію стосовно наших навчальних програм серед студентів, що цікавляться політологією, геополітикою, міжнародними віносинами, геоекономікою, питаннями міжнародної безпеки, політичною географією та суміжними дисциплінами.
В додатку міститься більш детальна інформація та важливі посилання. За найсвіжішою інформацією звертайтеся до нашої сторінки у Facebook.


For more information please visit: http://fsveng.fsv.cuni.cz/FSVEN-43.html
Facebook Page: https://www.facebook.com/geopoliticalstudiesinPrague/…
Contact: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Online application
(admission): https://is.cuni.cz/studium/eng/prijimacky/index.php…


Early admission deadline: 28 February 2017

Regular admission deadline: 30 April 2017

thumb
Аспіранти та наукові працівники України можуть взять участь у міжнародній програмі та отримати стипендії "Ежен Йонеско" на навчання в спеціалізованих ВНЗ Румунії у 2017 р.
Навчання та розподіл відповідних стипендій відбуваєтьсяпад керівництвом Університетського агенства Міжнародної організації Франкофонії .
Програма спрямована на випускників та дослідників від держав-членів і спостерігачів Міжнародної організації Франкофонії . Тривалість навчання становить 3 або 4 місяці, починаючи з 1 квітня 2017 р. 
Останній термін подачі документоів - 15 січня 2017 р.
Детальна інформація: https://www.auf.org/auf/en-bref/anglais/auf-brief/ 

Университет Ка' Фоскари (Венеция, Италия) ) объявляет конкурс для студентов и преподавателей ОНУ на прохождение стажировки в рамках стипендиальной программы Эразмус+.
В программе могут принять участие студенты ОНУ (бакалавры, магистры), специальностей: Гуманитарные науки (История и археология, философия), Лингвистика и филологические науки
Преподаватели ОНУ специальностей: Гуманитарные науки (История и археология, философия), Лингвистика и филологические науки
Дедлайн - 25 декабря 2016 г
Подробности по сслыке: http://erasmus.onu.edu.ua/uk/universiteti-partneri/102-2015-10-22-12-41-41

Konkurs 2

Университет Жешува (Польша ) объявляет конкурс для преподавателей ОНУ на прохождение стажировки в рамках  стипендиальной программы  Эразмус+.
Специальности - социология, филология: английская, немецкая, русская, польская
Дедлайн - 12 декабря 2016 г
Подробности по сслыке: http://erasmus.onu.edu.ua/uk/universiteti-partneri/172-universitet-zheshuva-polsha