Сьогодні, 19 лютого 2020 р. розпочинається прийом заявок від студентів на участь в програмі мобільності Мевляна з Близькосхідним технічним університетом, (Анкара,Туреччина). До участі допускаються бакалаври 2-3 року навчання, магістри 1 року навчання, аспіранти 2 року навчання. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 4 березня 2020 р.

Близькосхідний технічний університет, МЕТУ (Orta Dogu Teknik Universitesi), це турецький державний університет, розташований в столиці країни – місті Анкара. Університет був заснований у 1956 році і на даний час має близько 6500 студентів. МЕТУ пропонує 43 програми бакалаврату на 5 факультетів. Окрім того, у ньому існує 5 педагогічних шкіл, що пропонують 107 магістерських та 69 докторських програм, а також “Школа іноземних мов”, що включає в себе Підготовче Відділення Англійської Мови. 15 бакалаврських та 3 магістерські програми пропонуються Кампусом Північного Кіпру МЕТУ.

Сайт  Університету: https://www.metu.edu.tr/

Програма обміну MEVLANA, Туреччина

мевлана - копия

Загальна інформація про програму

“MEVLANA” – це програма академічної мобільності, що націлена на обмін студентами та викладачами між турецькими вищими навчальними закладами та ВНЗ з інших країн. Студенти можуть навчатися у Туреччині протягом одного (мінімум) чи двох (максимум) семестрів, а науково-педагогічні працівники можуть викладати лекції протягом терміну від двох тижнів (мінімум) до трьох місяців (максимум). Студенти не сплачують жодних внесків у приймаючому закладі під час програми. Дисципліни, що вивчаються студентом у приймаючому закладі, у разі попереднього погодження в рамках навчальної угоди, перезараховуються у його рідному університеті.
Розмір стипендії, що виплачується студентам в рамках програми обміну “MEVLANA” визначається Виконавчою службою Ради вищої освіти Туреччини. Більш детальну інформацію про програму Ви можете знайти за посиланням:  http://mevlana.yok.gov.tr