УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 13 БЕРЕЗНЯ ( 22.00)!!!

, 22/02/ 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування з підвищення кваліфікації в  університеті Турку. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 11 березня 2018 р. Мова стажування - англійська

Умови стажування:

Стажування розраховано на один тиждень

Спеціальність стажування – усі спеціальності, які мають аналоги в університеті ТУРКУ

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Дедлайн 11 березня 2018 р

Процедура оформлення заявки:

Оформлення заявки складається з декількох етапів: збір необхідних документів, підписів на них, і перекладів до них, потім відправка в зазначені терміни пакету документів на вказану адресу електронної пошти.

Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 22:00 за київським часом 11 березня 2018  р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидат електронної пошти після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх друк. Засвідчення нотаріуса на даному етапі не потрібно. МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ВСІХ Файлів ВАШОЇ ЗАЯВКИ НЕ МАЄ ПЕРЕВИЩУВАТИ 10 МБ, ФАЙЛИ БІЛЬШОЇ РОЗМІРУ НЕ БУДУТЬ ПРИЙНЯТІ ДО РОЗГЛЯДУ!

Документи для заявки:

  1. Апплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету
  2. CV (макс 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародної діяльності, спільні міжнародні публікації, проекти  та ін . Завантажити її можна: http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  1. Паспорт - це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  2. Лист підтримки (Support Letter) від університету про те, що Вас готові прийняти на стажування. Лист-підтримка від представника приймаючої університету, вашого майбутнього наукового керівника / куратора. У цьому листі він повинен підтвердити своє бажання прийняти вас, і керувати ваашою діяльністю. Він також може містити інформацію про передбачуваний періоді мобільності. Вам необхідно самостійно знайти собі керівника- для цього потрібно орієнтуватися на сайт приймаючого університету, http://www.utu.fi/en/Pages/home.aspx, там є контакти усіх професорів. Написати йому, описавши свої наукові інтереси і досягнення - це може зажадати досить багато часу, тому краще зайнятися цим відразу, і звернутися до якомога більшої кількості професорів.
  3. Лист підтримки від ОНУ (завантажити форму)
  4.  Робочий план з підвищення кваліфікації  повинен включати: опис діяльності, яку плануєте проводити; ваше бачення подальшого співробітництва, очікувані результати та ін. Обовязково вказати, чи є у вас досвід співпраці з цим університетом (спільні проекти, статті, плани на майбутнє та ін.(завантажити форму)

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні не більше 10 МБ - всі файли). Документи необхідно відправити по електронній пошті на адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 22:00 за київським часом 11 березня 2018  р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Контактна особа програми в ОНУ:

Кулініч Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу,

Електронна пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Тел.: +38 048 731 7895; +38048723 84 77