УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 1 жовтня 2020 р.!!!!

Сьогодні, 7 вересня 2020 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з університетом Ка’Фоскарі, Венеція. До участі допускаються студенти, що навчаються на бакалавра (2-3 курс), магістри 1го року навчання та аспіранти ОНУ. 

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 25 вересня 2020 р.

 Мова навчання – італійська, англійська (наявність сертифікату є обов’язковою!)

Стипендіати повинні приступити до навчання в  університеті  Ка’Фоскарі у лютому 2021. Навчання студентів  триватиме 5 місяців.

Стипендія становить: 850 EUR  на місяць+ + 275 EUR на проїзд до Венеції та у зворотному напрямку

Спеціальності: студенти, аспіранти - гуманітарні науки (історія та археологія, філософія, культурологія), соціальні науки, лінгвістика та філологічні науки, бізнес та адміністрування.

Умови участі

1) Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності бути зарахованим в ОНУ.

3) Кандидати повинні володіти італійською мовою на рівні не нижче В2, або англійською мовою на рівні не нижче B2 (наявність сертифікатів є обов’язковою).

Процедура подачі заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.

Етап 2. Відправка необхідних документів по електронній пошті на адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 22.00 за київським часом 25 вересня 2020. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.

Етап 3. Відібрані кандидати повинні будуть зареєструватись в електронній системі Ка’Фоскарі

Відбір кандидатів

Відбір буде проходити в 2 етапи. Перший етап – перевірка наявності всіх документів  з переліку та їхньої достовірності,  та попереднє оцінювання документів представниками ОНУ, другий етап – відбір кандидатів Відбірковою комісією університету Ка’Фоскарі.

Критерії оцінювання студентів/аспіранта:

1)академічна успішність

2)запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів

3) Володіння мовою викладання

4) мотивація

ДОКУМЕНТИ

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 22.00 за київським часом 25 вересня 2020 р.

Студенти та аспіранти подають наступні документи:

  1. Application form (анкета). Завантажити
  2. Passport, Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті
  3. Copy of a residence document - довідка про реєстрацію за місцем проживання ( у національних паспортах старого зразку – перші три сторінки паспорта та сторінка з печаткою про реєстрацію місця проживання та переклад до них, у ID паспортах – копія довідки про реєстрацію місця проживання особи та переклад до неї)
  4. Proof of registration - довідка про те, що Ви є в даний момент студентом або аспірантом ОНУ, що видається у відділі кадрів, деканаті або відділі аспірантури
  5. Transcript of records - Академічна довідка. За довідкою Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в довідку вносяться всі заліки та іспити, які Ви здавали, починаючи з 1 курсу, ОБОВ'ЯЗКОВО вказується середній бал, який розраховується тільки виходячи з результатів іспитів – без зазначення середнього балу довідки не прийматимуться). Завантажити зразок.  Магістри надають диплом бакалавра з додатками.
  6. Аспіранти подають копію диплома магістра та довідку з результатами навчання в аспірантурі.
  7. Official Language Certificate- офіційний сертифікат про знання іноземної мови, на якій будуть читатися обрані Вами курси (B2 з італійської для курсів, які читаються на італійській, В2 з англійської для курсів, які читатимуться англійською). Перелік сертифікатів, що приймаються в Ка’Фоскарі за посиланням: https://www.unive.it/pag/16406/
  8. Learning agreement- договір про навчання студента (бакалавра). Бланк договору на англійській і українській мовах завантажуємо тут UKR, ENG. Заповнюємо і підписуємо як англійський  так і український варіанти. В першу чергу вам необхідно звернутися в свій деканат і попросити навчальний план на наступний семестр. Далі ви обираєте предмети які бажаєте вивчати в Ка’Фоскарі (назва предмета, його код, і кількість кредитів) та звертаєтесь до декана та гаранта вашої освітньої програми з метою з’ясувати, які з обраних вами предметів можуть бути в подальшому визнані в ОНУ. Ви повинні вибрати таку кількість предметів, щоб їх сума становила 30 кредитів ЄКТС. Всі предмети, які ви оберете, повинні бути схвалені вашим деканатом та гарантом освітньої програми, а Договір підписаний деканом. Після того, як Договір буде підписаний деканом, вам необхідно доставити його до Еразмус офісу на підпис Проректору Скороходу. Якщо ви правильно оберете курси , вам не доведеться здавати сесію в ОНУ після повернення зі стажування. Будьте надзвичайно уважними та обирайте лише ті курси, які викладаються на мові, якою ви володієте. Зверніть увагу, що вам необхідно обирати курси лише вашого рівня освіти – бакалаврам відповідає рівень «Triennale».
    Для отримання інформації з приводу обрання курсів та можливості їх визнання, ознайомтесь з Положенням ОНУ про визнання кредитів - http://onu.edu.ua/pub/bank/userfiles/files/documents/polozennya/Polozhennya-kredity.pdf
  9. Перелік курсів для складання договору про навчання за спеціальностями можна знайти на сайті університету Ка'Фоскарі: https://www.unive.it/data/9639/ або https://www.unive.it/pag/10478/
  10. АСПІРАНТИ замість Договору про навчання студентів готують Mobility Programme – Робочий План мобільності ( завантажити) . В ньому ви повинні описати цілі та очікувані результати, і якщо необхідно - список курсів і семінарів, які плануєте відвідувати. Вам необхідно самостійно знайти собі керівника- для цього потрібно написати листа на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.додавши до нього CV та робочий план - це може зайняти досить багато часу, тому краще зайнятися цим негайно. Також аспіранти подають Лист –попередню згоду на спільну роботу від потенційного наукового керівника.
  11. CV – автобіографія. Максимум 2 сторінки англійськоюмовою - це автобіографія, заповнена  виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про вашу участь в наукових семінарах, конференціях. Публікації та будь-які інші досягнення (участь в міжнародних проектах в тому числі). Завантажити зразок можна за посиланням https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae
  12. Додаткові документи англійською(нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.), при наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Горнова Ірина Сергіївна, Зав. Еразмус офісу ОНУ,

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Тел. 723-84-77