УВАГА!!! ДЕДЛАЙН ПРОДОВЖЕНО ДО 10 ВЕРЕСНЯ!

Розпочато прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Кілським університетом (Keele University, Great Britain). До участі допускаються магістри та аспіранти спеціальностей 111 Математика, 113 Прикладна математика, 122 Комп'ютерні науки, 123 Комп'ютерна інженерія, 126 Інформаційні системи та технології. 

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 10 вересня 2021 г.

Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в університеті в cічні 2022 р. Навчання триватиме 6 місяців.

 Умови стажування : стипендія передбачає 850 євро в місяць на витрати кожному з учасників та 360 на переліт до Кілю та назад до України (точна сума стипендії буде визначена після отримання мобільності).

 Вимоги до учасників

- Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.

- Володіти англійською мовою на рівні не нижче B2 та мати відповідні сертифікати.

Процедура подачі заявки

Перший етап: Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 22.00 за київським часом 13 серпня 2021 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.

Другий етап Номіновані кандидати отримають від приймаючого ВНЗ лист з посиланням на реєстрацію в університеті Кіля. Для її заповнення необхідно буде зареєструватися на сайті, заповнити саму анкету і прикріпити до неї деякі документи із загального списку.

 https://scims.keele.ac.uk/urd/sits.urd/run/siw_ipp_lgn.login?process=siw_ipp_app&code1=DPGTVIS-ER&code2=0001

Відбір кандидатів

Всі отримані заявки від студентів будуть оцінюватися за такими параметрами:

академічна успішність

володіння мовою викладання

мотивація та CV

Належність до незахищених груп населення (малозабезпечені родини, сиріти, біженці)

Перелік документів :

  1. Аплікаційна форма- це анкета учасника (ЗАВАНТАЖИТИ)
  2. Паспорт - сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті
  3. Proof of registration- довідка про те, що Ви є в даний момент магістром або аспірантом ОНУ
  4. Transcript of records- Диплом магістра (з додатками)- для аспірантів , для магістрів - диплом бакалавра з додатками
  5. Official Language Certificate – офіційний сертифікат про знання іноземної мови, на якому будуть читатися вибрані Вами курси (Англійська). Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка, (наприклад IELTS, з оцінкою не менше 5.5 , FCE, CAE). 
  6. Learning agreement - договір про навчання студента. Складаєте його самостійно. Бланк договору на англійській і українській мовах завантажуємо тут UKRENG.

Договір має на меті надати Учаснику гарантії, що кредити, отримані протягом періоду мобільності, будуть визнані.

Під час участі у програмах кредитної мобільності студенти ОНУ - учасники програм кредитної мобільності можуть опановувати навчальні дисципліни, які будуть перезараховані в ОНУ як обов’язкові, професйно-оріентовані вибіркові дисципліни чи як дисципліни вільного вибору.

Кількість кредитів, які мають бути отримані студентом під час участі у програмі кредитної мобльності, становить: від 25 кредитів ЄКТС;

Під час навчання студентів ОНУ за програмами кредитної мобільності не менше ніж половину дисциплін, які вони опановують, мають становити дисципліни, які будуть перезараховані в ОНУ як обов’язкові чи професійно-орієнтовані вибіркові дисципліни. Студентові можуть бути перезараховані професійно-оріентовані вибіркові дисципліни, прямих аналогів яких не існує в навчальному плані відповідної спеціальності в ОНУ, але які відповідають освітньо-кваліфікаційній характеристиці цієї спеціальності і якщо вивчення професійно-орієнтованих вибіркових дисциплін у певному обсязі передбачене відповідною спеціальністю у семестрі (навчальному році), під час якого здійснюється мобільність, чи у наступних семестрах (роках). Як дисципліни вільного вибору в ОНУ можуть бути зараховані дисципліни на вибір студента, прямих аналогів яких не існує в ОНУ, якщо ці дисципліни відповідають вимогами ОНУ щодо дисциплін вільного вибору і якщо вивчення вибіркових дисциплін у певному обсязі передбачене відповідною спеціальністю у семестрі (навчальному році), під час якого здійснюється мобільність, чи у наступних семестрах (роках).

Під час навчання за програмами кредитної мобільності, за погодженням з випусковою кафедрою і деканатом відповідного факультету, студент може  обирати у партнерському ВНЗ курси, які не будуть перезараховані в ОНУ, але обсягом не більше 3 кредитив ЄКТС чи відповідних їм кредитів партнерському ВНЗ в межах рекомендованої кількості кредитів.

Складається Договір за допомогою деканата та гаранта вашої освітньої програми.

Заповнюємо і підписуємо як англійський  так і український варіанти. До плану вносите перелік предметів, які Ви хочете вивчати і який було погоджено з вашим деканатом (назва предмета, його код, і кількість кредитів) і які в обов'язковому порядку будуть перезараховані Вам після повернення. Всі предмети, які ви виберете, повинні бути схвалені вашим деканатом. Цей документ повинен бути підписаний спочатку деканом Вашого факультету та потім Еразмус координатором (про-ректор Смітюх А.В.)

  1. Motivationstatement- мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі повинні обгрунтувати: 1) чому вам важливо вчитися в університеті Фоджі; 2) ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які вибрали для прослуховування); 3) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми;
  2. CV - автобіографія(max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях тощо. - якомога більше інформації, яка дозволить тасценівать вас як найкращого кандидата. Завантажити її можна: http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  3. Додаткові документи(нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференція, наукових семінарах, воркшопах, літніх шклах та ін.) при наявності
  4. Документи, що підтверджують належність до малозахищенних груп населення. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу

Всі документи повинні бути відскановані окремо в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 22.00 за київським часом 10 вересня 2021 г.

Файли повинні бути названі таким чином: Application.pdf, Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf, LA.pdf, Motivation.pdf, CV.pdf, Passport.pdf, Other.pdf

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Елькамалі Ія Тареківна, Зав. Еразмус офісу ОНУ, (зараз у відпустці, звертатися в онлайн режимі)

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Тел. 723-84-77