Slovakiya e1446487646115

Відповідно до Статті 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів терміном до 10 місяців, та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

1. Безкоштовне навчання;
  2. Виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  3. Проживання у студентських гуртожитках.

МОН України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) у електронному та паперовому формат, у 2-х примірниках.

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в СР».
Анкета-заява розміщена на веб-сайті Міністерства освіти, науки, досліджеь і спорту Словацької Республіки

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці Анкети-заяви.

Дедлайн подачі заявок 20 квітня 2016 року.