Университет Фоджи был основан в 1999 году Сегодня в Университете обучается более 11 тыс. студентов, из них более трети получают последипломное образование. В Университете студенты могут получить степень бакалавра по 16 специальностям, магистра - по 15.

Университет Фоджи - это: европейский уровень образования; прекрасное географическое положение (Юг Италии); низкие расходы на проживание; мягкий климат и богатые культурные традиции. Официальный сайт университета : http://www.unifg.it/

Университет Фоджи имеет 6 факультетов:

• Права
  • Экономики
  • Гуманитарных наук и культурного наследия
  • Сельского хозяйства, продуктов питания и окружающей среды
  • Медицинских наук
  • Клинической и экспериментальной медицины

Університет Фоджі оголошує конкурс для студентів (останнього року магістратури) або аспірантів ( які не повинні відвідувати пари в ОНУ і   мають можливість виїхати на довгострокове стажування за кордоном) любих напрямів навчання для стажування в Міжнародному офісі Університету Фоджі.

Мовні вимоги : Володіння англійської мовою на високому рівні (не нижче В2) та бажано італійською (це буде додатковою перевагою)

Тривалість стажування: 12 місяців (36 годин на тиждень).

Початок вересень 2020 р. (точна дата буде підтверджена)

Дедлайн для подання заяв - 10 серпня 2020 року

Перелік документів:

1) Довідка з місця навчання

2) Завірена копія закордонного біометричного паспорту (перша сторінка з фото)

3) Мотиваційний лист

4) резюме/ СV (формат Europass)

Подробиці про посаду та відбір http://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/Traineeship_Offer_Foggia_July_2020.docx

Анкета на участь Application Form

Університет Фоджі шукає студентів , бажано  останнього рокуі магістратури або навіть краще аспірантів ( які не повинні відвідувати пари в ОНУі і  мають можливість виїхати на довгострокове стажування за кордоном) любих напрямів навчання для стажування в рамках Erasmus+ training в Міжнародному офісі Університету Фоджі

Тривалість стажування: 12 місяців - 36 годин на тиждень.

Початок листопад 2019 р

Дедлайн для подання заяв - 10 листопада 2019

Сьогодні, 22 травня 2019 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 10.00 за київським часом  31 травня 2019 року

Стажування розрахована на 7 днів (5 робочих, +2 дня на подорож)

Спеціальність стажирування - Фахівці у сфері організації міжнародних програм мобільності

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 270 EUR на проїзд до Фоджі і назад

Період стажування: липень 2019

Кількість місць - 1

Додатковий КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 19.12.2018

Сьогодні, 19/12/ 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Фоджі. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 11 січня 2019 р.

Мова стажування - італійська, англійська

Спеціальності : економіка, фінанси, менеджмент, бізнес, юриспруденція, гуманітарні науки (філологія, історія, археологія)

Кількість місць – 1

Сума гранту - 1120 євро

Сьогодні, 19 жовтня 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з університетом Фоджі (Італія)! До участі допускаються бакалаври та викладачі ОНУ. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2018 г.

Стипендія на навчання для бакалаврів (850 євро в місяць на витрати)+ 275 євро на дорогу до Фоджі і та у зворотному напрямку.

Стипендія для викладачів: 140 євро на день + + 275 EUR на дорогу до Фоджі і та у зворотному напрямку. Строк стажування- один тиждень

Спеціальності: економіка, фінанси, менеджмент, бізнес, юриспруденція, гуманітарні науки (філологія, історія, археологія)

Кількість місць: студенти – 2, викладачі - 1

Мова навчання - італійська, англійська

Студенти повинні приступити до навчання у лютому 2018 року - тривалість 1 семестр (5 місяців)

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2018 г.

Університет Фоджі шукає студентів , бажано  останнього рокуі магістратури або навіть краще аспірантів ( які не повинні відвідувати пари в ОНУі і  мають можливість виїхати на довгострокове стажування за кордоном) любих напрямів навчаннядля стажування в Міжнародному офісі Університету Фоджі

Тривалість стажування: 12 місяців - 36 годин на тиждень (з можливим продовженням до 24 місяців у випадку позитивного оцінювання результатів стажування).

Початок вересень 2018 р

Дедлайн для подання заяв - 10 вересня 2018