Университет Фоджи был основан в 1999 году Сегодня в Университете обучается более 11 тыс. студентов, из них более трети получают последипломное образование. В Университете студенты могут получить степень бакалавра по 16 специальностям, магистра - по 15.

Университет Фоджи - это: европейский уровень образования; прекрасное географическое положение (Юг Италии); низкие расходы на проживание; мягкий климат и богатые культурные традиции. Официальный сайт университета : http://www.unifg.it/

Университет Фоджи имеет 6 факультетов:

• Права
  • Экономики
  • Гуманитарных наук и культурного наследия
  • Сельского хозяйства, продуктов питания и окружающей среды
  • Медицинских наук
  • Клинической и экспериментальной медицины

Сьогодні, 22 травня 2019 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 10.00 за київським часом  31 травня 2019 року

Стажування розрахована на 7 днів (5 робочих, +2 дня на подорож)

Спеціальність стажирування - Фахівці у сфері організації міжнародних програм мобільності

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 270 EUR на проїзд до Фоджі і назад

Період стажування: липень 2019

Кількість місць - 1

Додатковий КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 19.12.2018

Сьогодні, 19/12/ 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Фоджі. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 11 січня 2019 р.

Мова стажування - італійська, англійська

Спеціальності : економіка, фінанси, менеджмент, бізнес, юриспруденція, гуманітарні науки (філологія, історія, археологія)

Кількість місць – 1

Сума гранту - 1120 євро

Сьогодні, 19 жовтня 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з університетом Фоджі (Італія)! До участі допускаються бакалаври та викладачі ОНУ. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2018 г.

Стипендія на навчання для бакалаврів (850 євро в місяць на витрати)+ 275 євро на дорогу до Фоджі і та у зворотному напрямку.

Стипендія для викладачів: 140 євро на день + + 275 EUR на дорогу до Фоджі і та у зворотному напрямку. Строк стажування- один тиждень

Спеціальності: економіка, фінанси, менеджмент, бізнес, юриспруденція, гуманітарні науки (філологія, історія, археологія)

Кількість місць: студенти – 2, викладачі - 1

Мова навчання - італійська, англійська

Студенти повинні приступити до навчання у лютому 2018 року - тривалість 1 семестр (5 місяців)

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2018 г.

Університет Фоджі шукає студентів , бажано  останнього рокуі магістратури або навіть краще аспірантів ( які не повинні відвідувати пари в ОНУі і  мають можливість виїхати на довгострокове стажування за кордоном) любих напрямів навчаннядля стажування в Міжнародному офісі Університету Фоджі

Мовні вимоги : Володіння англійської мовою на високому рівні (не нижче В2) та бажано італійською

Тривалість стажування: 12 місяців - 36 годин на тиждень (з можливим продовженням до 24 місяців у випадку позитивного оцінювання результатів стажування).

Початок вересень 2018 р

Стипендія: 850 євро на місяць + 275 євро для дорожніх витрат.

Дедлайн для подання заяв - 10 вересня 2018

Сегодня 6 февраля 2016 года открывается прием заявок на участие персонала ОНУ в программе международной академической мобильности Эразмус +.

Срок подачи заявок до 22.00 по киевскому времени 14 февраля 2018 г.

1. О программе

Эразмус + это образовательная программа ЕС, направленная на активизацию международного сотрудничества и повышения мобильности студентов, преподавателей, научных работников университетов и высших учебных заведений других стран. Проекты мобильности в рамках Эразмус + предполагают предоставление стипендий студентам, аспирантам и научно-педагогическим работникам ОНУ на обучение или прохождение стажировки в одном из университетов-партнеров.

2. Продолжительность периода мобильности
Участие в International Erasmus+ Staff WEEk , сроком 1 неделя, с 18 по 23 июня 2018 -

Сьогодні, 11 жовтня 2017 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з університетом Фоджі (Італія)! До участі допускаються бакалаври, магістри, аспіранти, викладачі ОНУ. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2017 г. Мова навчання – італійська, англійська

Стипендія на навчання для бакалаврів, магістрів, аспірантів (850 євро в місяць на витрати)+ 275 Евро на дорогу до Фоджі і та у зворотному напрямку.

Студенти/аспіранти повинні приступити до навчання у лютому 2018 року - тривалість 1 семестр (5 місяців)

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2017 г.

Мова навчання - італійська, англійська