Університет Фоджі було засновано 1999 року Сьогодні в Університеті навчається понад 11 тис. студентів, з них більше третини здобувають післядипломну освіту. В Університеті студенти можуть отримати ступінь бакалавра за 16 спеціальностями, магістра - за 15.

Університет Фоджі - це: європейський рівень освіти; чудове географічне положення (Південь Італії); низькі витрати на проживання; м'який клімат і багаті культурні традиції. Офіційний сайт університету: http://www.unifg.it

Foggia

У понеділок, 28 березня 2022 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування з викладанням у University of Foggia (Італія).

Подати заявку можна до 1 квітня 2022 року.

Мова стажування – італійська.

Стажування розраховано на 5 днів і 2 дні на подорож. Від науково-педагогічних співробітників очікується, що вони проведуть 8 годин лекцій.

Спеціальності стажування: «право».

Період стажування: поточний (другий) семестр 2021–2022 н.р. Найбільш прийнятний період для приймаючого університету – початок травня.

Фоджа

Сьогодні, 20 грудня 2021 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з University of Foggia (Італія).

До участі допускаються здобувачі

• першого (бакалаврського) рівня спеціальностей «філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська», «германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька», «романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька», «політологія», «історія та археологія», «економіка», «менеджмент»;
  • другого (магістерського) рівня спеціальностей «філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська», «романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька», «політологія», «економіка», «менеджмент»;
  • третього (освітньо-наукового) рівня спеціальностей «історія та археологія», «право».

Подати заявку можна до 3 січня 2022 року.

Стипендія на навчання складає 850,00 євро на місяць та 275,00 євро на подорож.

Мова навчання – англійська, італійська.

Студенти повинні приступити до навчання у лютому 2022 року. Тривалість – 1 семестр (5 місяців).

Університет Фоджі оголошує конкурс для студентів (останнього року магістратури) або аспірантів ( які не повинні відвідувати пари в ОНУ і   мають можливість виїхати на довгострокове стажування за кордоном) любих напрямів навчання для стажування в Міжнародному офісі Університету Фоджі.

Мовні вимоги : Володіння англійської мовою на високому рівні (не нижче В2) та бажано італійською (це буде додатковою перевагою)

Тривалість стажування: 12 місяців (36 годин на тиждень).

Початок вересень 2020 р. (точна дата буде підтверджена)

Стипендія: 850 євро на місяць + 275 євро для дорожніх витрат.

Дедлайн для подання заяв - 10 серпня 2020 року

Перелік документів:

1) Довідка з місця навчання

2) Завірена копія закордонного біометричного паспорту (перша сторінка з фото)

3) Мотиваційний лист

4) резюме/ СV (формат Europass)

Подробиці про посаду та відбір http://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/Traineeship_Offer_Foggia_July_2020.docx

Анкета на участь Application Form

Університет Фоджі шукає студентів , бажано  останнього рокуі магістратури або навіть краще аспірантів ( які не повинні відвідувати пари в ОНУі і  мають можливість виїхати на довгострокове стажування за кордоном) любих напрямів навчання для стажування в рамках Erasmus+ training в Міжнародному офісі Університету Фоджі

Тривалість стажування: 12 місяців - 36 годин на тиждень.

Початок листопад 2019 р

Стипендія: 850 євро на місяць + 275 євро для дорожніх витрат.

Дедлайн для подання заяв - 10 листопада 2019

Сьогодні, 22 травня 2019 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 10.00 за київським часом  31 травня 2019 року

Стажування розрахована на 7 днів (5 робочих, +2 дня на подорож)

Спеціальність стажирування - Фахівці у сфері організації міжнародних програм мобільності

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 270 EUR на проїзд до Фоджі і назад

Період стажування: липень 2019

Кількість місць - 1

Додатковий КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 19.12.2018

Сьогодні, 19/12/ 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Фоджі. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 11 січня 2019 р.

Мова стажування - італійська, англійська

Спеціальності : економіка, фінанси, менеджмент, бізнес, юриспруденція, гуманітарні науки (філологія, історія, археологія)

Кількість місць – 1

Сума гранту - 1120 євро