Сьогодні, 18 листопада 2017 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 22.00 за київським часом 22 листопада 2017 р

Стажування розрахована на 7 днів (5 робочих, +2 дня на подорож)

Спеціальність стажирування - Фахівці у сфері організації міжнародних програм мобільності

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 360 EUR на проїзд до Гранади і назад

Період стажування січень2018

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2.

Для того, щоб взяти участь в програмі мобільності, необхідно відправити всі необхідні документи (див. Нижче) у встановлені строки по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перелік документів

Офіційною мовою програми є англійська, тому усі документи мають бути на англійській мові. Перелік необхідних документів:

1. Passport - сканована копія вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  2. Staff Mobility for Training Mobility Agreement. Завантажити форму. Це Ваш план роботи на час стажування в приймаючому університеті. Складаєте його самостійно.
  3. CV (max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про вашу участь в наукових семінарах, конференціях. Публікації та ін. Завантажити її можна за посиланням
  4. Letter of support by Home. Лист про підтримку від ОНУ про те, що Ваш план роботи відповідає інтересам вашого підрозділу і отримані результати будуть використовуватися в подальшому всім підрозділом.
    Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 22 листопада 2017 р
    Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, не будуть прийняті.