Gliwice

Силезский политехнический университет – это государственное высшее учебное заведение, расположенное в Силезском воеводстве в городе Гливице. Это один из ведущих технических вузов в Польше. Согласно рейтингу Webometrics Ranking of World Universities университет занимает 4 место в Польше среди технических вузов и 750 место среди высших учебных заведений во всем мире.

Факультеты: Силезский технический университет включает 14 факультетов. 9 из них расположены в Гливице, 3 - в Катовице и 2 - в Забже. Официальный сайт университета - http://www.polsl.pl/Strony/Witamy.aspx

Сьогодні, 29 жовтня 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Сілезьким технологічним інститутом (м. Глівіце, Польща). До участі допускаються студенти, що навчаються на бакалавра або на першому році магістратури ОНУ.

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 11 листопада 2018 р.

Мова навчання – переважно польська, англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Сілезькому технологічному інституті взимку 2019 р.

Стипендія становить: 750 EUR  на місяць+ + 275 EUR на проїзд до Глівіце та у зворотному напрямку

Кількість місць на Україну- 4. Студенти ОНУ матимуть перевагу у порівнянні зі студентами інших ВНЗ України, чиї студенти вже вигравали грант на навчання в Сілезькому технологічному інституті.

До участі допускаються студенти наступних спеціальностей: хімія, прикладна математика, комп’ютерні науки, менеджмент, філологія (англійська, французька, італійська).

Подать заявку на получение стипендий на обучение в Силезском университете можно до 22.00 по киевскому времени 03  декабря 2015 г.

Язык обучения- польский, английский (химия, прикладная математика - только польск.; компьютерные науки - англ./польск; филология - англ. франц. итал.; менеджмент - только польск.)