Gliwice

Silesian University of Technology  - це державний вищий навчальний заклад, розташований у м. Глівіце. Це один з провідних технічних університетів у Польщі. Відповідно до рейтингу Webometrics Ranking of World Universities посідає четверте місце в Польщі серед технічних університетів і 750 місце серед уніврситетів світу.

Факультети: 14 факультетів, зокрема 9 у Глівіце, 3 в Катовіце, 2 у Забже.

Офіційний вебсайт http://www.polsl.pl/Strony/Witamy.aspx

teaching training SUT

Розпочато приймання заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування або викладання у Silesian University of Technology.

Подати заявку можна до 29 березня 2024 року.

Мова – англійська або польська.

Спеціальності: «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «хімія», «менеджмент».

Мобільність розрахована на 5 днів і 2 дні на подорож. Від науково-педагогічних співробітників (мобільність на викладання) очікується, що вони проведуть 8 годин лекцій.

Період: мобільність має бути реалізована у другому семестрі 2023/24 н.р.

learning SUT

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності із Silesian University of Technology.

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «хімія», «менеджмент».

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2024–2025 навчального року (01.10.2024 – 28.02.2025)

Подати заявку можна до 8 квітня 2024 року.

Мова навчання – англійська або польська.

SUT staff 2023

8 березня 2023 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування або викладання у Silesian University of Technology.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова – англійська або польська.

Період: мобільність має бути реалізована у першому семестр 2023/24 н.р.

Крім того, приймаючий університет запрошує на Міжнародний тренінговий тиждень (12-16 червня 2023 року). Якщо Ви обираєте мобільність на стажування, бажано обирати ці дати.

PCC2023

Silesian University of Technology запрошує взяти участь у ХXI Polish Control Conference (PCC). Дедлайн подачі матеріалів - 28 лютого.

Для учасників з України пропонується 20 грантів (4 000 PLN та витрати на проїзд). Щоб подати заявку на грант, потрібно надіслати Letter of Acceptance за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Гранти надаватимуться за принципом "first-come, first-served".

Для тих, хто не зможе отримати грант, пропонується звільнення від внеску за участь (кількість таких пропозицій обмежена). Організатори також пропонують 10 грантів для молодих науковців (студентів та аспірантів), зважаючи на якість поданих матеріалів.

19.01.2023

19 січня 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності із Silesian University of Technology.

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «хімія», «менеджмент».

До участі не добпускаються зобувачі першого (бакалаврського) рівня четвертого курсу.

Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2022–2023 навчального року (березень – липень 2023).

Стипендія – 6000 PLN на місяць.

Подати заявку можна до 25 січня 2023 року.

Мова навчання – англійська або польська.

Сьогодні, 29 жовтня 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Сілезьким технологічним інститутом (м. Глівіце, Польща). До участі допускаються студенти, що навчаються на бакалавра або на першому році магістратури ОНУ.

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 11 листопада 2018 р.

Мова навчання – переважно польська, англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Сілезькому технологічному інституті взимку 2019 р.

Стипендія становить: 750 EUR  на місяць+ + 275 EUR на проїзд до Глівіце та у зворотному напрямку

Кількість місць на Україну- 4. Студенти ОНУ матимуть перевагу у порівнянні зі студентами інших ВНЗ України, чиї студенти вже вигравали грант на навчання в Сілезькому технологічному інституті.

До участі допускаються студенти наступних спеціальностей: хімія, прикладна математика, комп’ютерні науки, менеджмент, філологія (англійська, французька, італійська).