1280px Umeå University Campus pond 2012 06 06

Университет Умео — один из крупнейших университетов Швеции, располагающийся в городе Умео в северной части страны. Университет был основан в 1965 году и является пятым по возрасту университетом Швеции. Основание университета явилось толчком к развитию города, который на данный момент практически на четверть состоит из студентов. На данный момент в университете обучается порядка 28000 студентов, включая аспирантов. В преподавательском составе работает около 4000 человек, из которых 256 имеют профессорские должности. Университет известен своими научными работами в области наук о живых системах, в первую очередь, высших растениях, исследованиями в области статистики, а также школой промышленного дизайна.

УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 27 червня 2020 р.!!!!

Сьогодні, 9 червня 2020 р. розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус + з університетом Умео. До участі допускаються аспіранти біологічних наук. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 22 червня 2020 р. Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в в Університеті Умео в жовтні 2020 навчального року .

Тривалість: 12 місяців

Вимоги до учасників

• Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності бути зарахованим в ОНУ.
  • Володіти англійською мовою на рівні не нижче B1, а також надати відповідні міжнародні сертифікати

УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 27 червня 2020 р.!!!!

НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 09.06.2020

Сьогодні, 9 червня 2020 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Умео. Подати заявку можна до  22 червня . Мова стажування - англійська

Спеціальність стажування - біологічні науки

Мета стажування: створення та запровадження сучасних англомовних курсів з біологічних наук для магістрів ОНУ.

Термінові новини!
У зв'язку з важкою епідеміологічною ситуацією, що скалался у світі, дедлайн подання заявок в університет Умео подовжено до 15 квітня 2020 року.
deadline

УВАГА!!! Дедлайн подовжено до 15 квітня 2020р.!!!

Сьогодні, 4 березня 2020 р. розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус + з університетом Умео. До участі допускаються бакалаври 4 курсу, магістри і аспіранти біологічних наук. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 26 березня 2020 г. Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в в Університеті Умео в першому семестрі 2020 -2021 навчального року .

Пропонується 2 варіанти:

• Навчання (бакалаври останнього року, магістри, аспіранти). Тривалість 5 місяців. Спеціальність: мікробіологія, молекулярна біологія. Кількість місць – 1. Наявність міжнародного сертифікату зі знання англійської мови не є обов’язковою.
  • Навчання (бакалаври останнього року, магістри, аспіранти). Тривалість 3 місяці. Спеціальність: біологічні науки (включаючи мікробіологію, біохімію, генетику, біотехнологію та ін.). Кількість місць – 1. Наявність міжнародного сертифікату зі знання англійської мови є обов’язковою.

Вимоги до учасників

НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 11.01.2018

Сьогодні, 11 січня 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Умео. Подати заявку можна до  18 січня . Мова стажування - англійська

Спеціальність стажування - біологічні науки

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Сьогодні, 7 вересня 2017 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з університетом Умео. До участі допускаються магістри і аспіранти спеціальностей Біологія (включаючи мікробіологію, біохімію, генетику) і Біотехнологія. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 27 вересня 2017 г. Мова навчання – англійська