220px Wuerzburg old university 2001
Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана - один з найстаріших університетів Німеччини, знаходиться у Вюрцбурзі, Баварія.
Рік заснування: 1402. Кількість студентів: 25 тис.

Структура: 10 факультетів.

Факультети: 1) католицької теології; 2) філософський I (історія, філософія, культурологія); 3) філософський II (філософія, психологія, педагогіка, соціологія); 4) юридичний; 5) медичний; 6) біологічний; 7) математики та інформатики; 8) фізики та астрономії; 9) хіміко-фармацевтичний; 10) економічний.

Адреса: 97070 Würzburg, Sanderring 2.

Сайт: www.uni-wuerzburg.de

Вюрзбург

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з University of Wuerzburg (Німеччина).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «математика», «прикладна математика».

Подати заявку можна до 26 грудня 2023 року.

Мова навчання – англійська, німецька.

Студенти повинні розпочинати навчання в осінньому семестрі 2024-2025 навчального року.

НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 25.04. 2019

Сьогодні, 25. 04. 2019 р. розпочинається прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування у Вюрцбурзькому університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 8 травня 2019р. Мова стажування – англійська/німецька

Стажування з викладання розраховано на один тиждень (5 робочих днів, та два дня на дорогу)

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 275 EUR на проїзд до Вюрцбургуi і назад

Спеціальність стажування – «Теорія управління та / або нелінійні диференціальні рівняння» ( Інформаційні та комуникативні теххнології, Математика)

Сьогодні, 23/11/ 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + у Вюрцбурзькому університеті (Німеччина)! До участі допускаються бакалаври та магістри (першого року навчання)  та аспіранти. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 11 гдудня 2018 г. Мова навчання – німецька, англійська

Стипендія на навчання для бакалаврів, магістрів (першого року навчання) та аспірантів- 800 євро в місяць на витрати+ 275 Евро на дорогу до Вюрцбургу та у зворотному напрямку.

Студенти та аспіранти повинні приступити до навчання у квітні 2019 року - тривалість 1 семестр (Не менше 3х місяців і не більше 5)

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 11 грудня 2018 г.

Мова навчання - німецька, англійська

Спеціальності : Інформаційні та комуникативні технології, Математика

Кількість місць - 1

НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 23.11.2018