cumh2

Республіканський університет - державний університет, заснований у 1973 році на честь50-річчя Турецької Республіки. Головний кампус університету знаходиться в 5 кілометрах  від центру міста Сівас, а його кампус розташований на площі 2720 гектарів.

Університет пропонує лекції, освітні можливості, культурні та спортивні заходи для понад 50 000 студентів, аспірантів та докторантів, які навчаються в університеті.

Офіційний сайт університету:

Сьогодні, 1 листопада 2019 р. розпочинається прийом заявок від викладачів та працівників ОНУ на участь в програмі мобільності Еразмус + з республіканським університетом м. Сівас,уреччина). Подати заявку можна до 5 грудня 2019 р.

Мова стажування – англійська/турецька

Стажування розраховано на один тиждень (5 робочих днів, та два дні на дорогу)

Сума гранту становить: 1115 євро

Період стажування – 13-17 квітня 2020 р.

Пропонується 2 напрями стажування:

Сьогодні, 10 жовтня 2019 р. розпочинається прийом заявок від студентів на участь в програмі мобільності Еразмус + з республіканським університетом м. Сівас, (Туреччина). До участі допускаються бакалаври2-3 року навчання, магістри 1 року навчання, аспіранти. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 13 листопада 2019 р.

Пропонується 2 напрями:

1)Навчання. Тривалість 5 місяців, починаючи 3 лютого 2020 р. Стипендія становитиме 4275 євро ( на проживання та квитки до Сівасу). Спеціальності:

• Економіка
    • Науки про Землю
    • Історія та археологія
  • Іноземні мови
  • Філософія та етика

2) Стажування. Тривалість 75 днів в період з січня по вересень 2020 року, включаючи літній сезон. Стипендія становитиме 2275 євро ( на проживання та квитки до Сівасу). Спеціальності: всі. Цифрові навички, необхідні кандидатам: