"Друзі зі всього світу на все життя - це найцінніше, що подарував мені досвід Ерасмусу. Звичайно, я отримала за ці півроку величенький такий саквояж знань, вивчила іспанську та навчилася танцювати сальсу. В університеті Деусто мене навчили працювати у групі та бути зосередженою на кінцевому результаті, а не на власних інтересах. 

Після безкінечних вечірок, посиденьок з руммейтами за келихом червоного сухого, групових завдань у світлій бібліотеці та цікавих лекцій у провідних європейських викладачів - повертатися додому нікому не хочеться. Я тепер розмовляю англійською краще, ніж українською. 
Я залишала частину серця у країні Басків, полюбила гори, котрих я ніколи до того не бачила. 
А люди! Ерасмус це не тільки навчання, це набагато більше. Ти поїдеш в іншу країну, може не будеш знати місцевої мови як я, проте все це дрібниці. Зізнаюсь, що участь та перемога у програмі - це найкраще, що зі мною сталося у студентські роки. Багато чого я зробила вперше саме в Іспанії з шаленими новими друзями. Мексика, Колумбія, США, Ірландія та Велика Британія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Індія, Палестина... Я можу продовжувати, однак єдине, що я хочу сказати - частинка мене в кожній з цих країн, тому шо мої друзі звідти. 
Моїм улюбленим професором була жінка, яка працює у ЄС над законодавчими актами. Найцікавіші інтерактивні лекції вела професор з Колумбійського університету. Так-так, з того самого, що у Нью-Йорку, state of mind. Найсмішніші пари були у викладача на ім'я Фелікс. Такий іспанець, якими я їх уявляла. Моє побажання всім, хто це читає - не тормозіть, готуйте документи! Адже Ерасмус вартує того, щоб... Ерасмус взагалі вартує всього!"
Студентка факультету журналістики ОНУ, Анастасія Мірза
IMG 1486