Інститут політологічних досліджень факультету суспільних наук Карлова університета в Празі оголошує прийом документів до англомовної магістратури за фахом "Геополітичні дослідження" та "Міжнародні економічні та політичні відносини" (IEPS).
Прошу вас розповсюдити інформацію стосовно наших навчальних програм серед студентів, що цікавляться політологією, геополітикою, міжнародними віносинами, геоекономікою, питаннями міжнародної безпеки, політичною географією та суміжними дисциплінами.

В додатку міститься більш детальна інформація та важливі посилання. За найсвіжішою інформацією звертайтеся до нашої сторінки у Facebook.

For more information please visit
Facebook Page

Online application (admission)