Сьогодні, 08/01/ 2019 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Аристотея (м. Салонікі, Греція). Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 17 січня 2019 р.

Мова стажування - англійська

Умови стажування:

Стажування розраховано на один тиждень (5 робочих днів, та два дня на дорогу). Період стажування – між першим квітня та 30 червня 2019 р.

Спеціальність стажування – Юриспруденція, Економіка,Політика, Журналістика та ЗМІ , Філософія, Математика,Фізика, Хімія, Біологія, Геологія, Інформатика, Філологія, Психологія, Англійська Мова і Філологія, Французький Мова і Філологія, Німецький Мова і Філологія, Італійський Мова і Філологія,

Історія і Археологія.

Кількість місць на Україну – 1.

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Відбір кандидатів:

При відборі кандидатів перевагу буде надано тим кандидатам, які вже викладають в ОНУ англійською мовою або планують почати таке викладання у наступному семестрі/році та тим, хто вже мав досвід співробітництва з університетом Аристотеля (спільні проекти, публікації) та має чітке уявлення про подальшу співпрацю з цим університетом.

Процедура оформлення заявки:

Етап 1. Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом 17 січня 2019 р

. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидат електронної пошти після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Етап 2. Якщо кандидата буде номіновано ОНУ на отримання гранту, він отримає від приймаючого університету інструкцію для подальших дій. Кандидати, номіновані ОНУ, будуть проходити відбір в приймаючому університеті, який і приймає рішення про присудження гранту.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх друк. Засвідчення нотаріуса на даному етапі не потрібно. МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ВСІХ Файлів ВАШОЇ ЗАЯВКИ НЕ МАЄ ПЕРЕВИЩУВАТИ 10 МБ, ФАЙЛИ БІЛЬШОЇ РОЗМІРУ НЕ БУДУТЬ ПРИЙНЯТІ ДО РОЗГЛЯДУ!

Документи для заявки:

  1. Апплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету
  2. CV (макс 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародної діяльності та ін .. Завантажити її можна: http://europass.cedefop.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  3. Паспорт - це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  4. Лист підтримки (Support Letter) від представника приймаючої університету, вашого майбутнього керівника / куратора. У цьому листі він повинен підтвердити своє бажання прийняти вас, і керувати вашою діяльністю. Він також може містити інформацію про передбачуваний період мобільності. Вам необхідно самостійно знайти собі керівника- для цього потрібно орієнтуватися на  Перелік Еразмус координаторів на різних факультетах: https://eurep.auth.gr/en/coordinators/international.
  5. Робочий план The MOBILITY AGREEMENT for Teaching/Training Він обов’язково має містити лише 5 робочих днів та наступну інформацію:

- чи був у вас досвід співробітництва з цим университетом  (спільні публікації, проекти)

-демонстрацію чіткого бачення подальношо співробітництва

- пояснити причини та переваги вашої участі в програмі мобільності для вашого професійного росту

-які переваги матиме ОНУ від вашої участі в програмі мобільності (запровадження курсів англійською мовою, розробка нових курсів, модулів та ін.)

- яким чином ви будете поширювати інформацію про набутий під час стажування досвід (проведення семінару, інформаційної зустрічі для коллег та студентів, написання статті  для сайту Еразмус,та ін.)

- яким чином ви сприяєте процесу інтернаціоналізації ОНУ

- чи ведете ви викладання аглійською мовою в ОНУ або плануєте почати в наступному семестрі

Є два варінти стажування:

Викладання (не менше 8 годин викладання в приймаючому ВНЗ в тиждень. План  повинен, окрім зазначеного вище, включати: опис курсу лекцій, який планує читати, короткий зміст лекцій)

https://eurep.auth.gr/en/staff/international/teaching/general_information  

Тренінг Якщо мета вашої поїздки - стажування, яке не передбачає читання лекцій, а передбачає , наприклад job-shadowing, необхідно заповнити цю форму

https://eurep.auth.gr/en/staff/international/training/general_information  . 

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні не більше 10 МБ - всі файли). Документи необхідно відправити по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом 17 січня 2019 р.

Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Контактна особа програми в ОНУ:

Кулініч Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу,

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 048 731 7895; +38048723 84 77