mevlana

Сьогодні, 19 лютого 2020 р. розпочинається прийом заявок від студентів на участь в програмі мобільності Мевляна з Близькосхідним технічним університетом, (Анкара,Туреччина). До участі допускаються бакалаври 2-3 року навчання, магістри 1 року навчання, аспіранти 2 року навчання. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 4 березня 2020 р.

Близькосхідний технічний університет, МЕТУ (Orta Dogu Teknik Universitesi), це турецький державний університет, розташований в столиці країни – місті Анкара. Університет був заснований у 1956 році і на даний час має близько 6500 студентів. МЕТУ пропонує 43 програми бакалаврату на 5 факультетів. Окрім того, у ньому існує 5 педагогічних шкіл, що пропонують 107 магістерських та 69 докторських програм, а також “Школа іноземних мов”.

Сайт  Університету: https://www.metu.edu.tr/

Навчання триватиме протягом 1 семестру 2020-2021 навчального року (4 місяці),. Мова навчання –англійська.

Спеціальності: Природничі науки (фізика, хімія,біологія), соціальні науки (соціологія, економіка,) та гуманітарні (історія, філософія, сучасні мови, психологія).

Стипендія становитиме 1300 турецьких лір на місяць( приблизно 215 долларів на місяць).

Кількість місць: 2

Дедлайн: 4 березня 2020 р.

Процедура подання заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів

Етап 2. відправка пакету документів по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 4 березня 2020 р.

Вимоги до оформлення документів:

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно.

Необхідні документи:

1. Passport. Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті
  2. Transcript of records-це витяг з заліково-екзаменаційних відомостей, або академічна довідка. За витягом Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в витяг вносяться всі заліки та іспити, які Ви здавали, починаючи з 1 курсу, витяг завіряється підписом декана факультету і печаткою факультету, ОБОВ'ЯЗКОВО вказується середній бал (середній бал для бакалаврів та магістрів не нижче ніж 75), який розраховується тільки виходячи з результатів іспитів).
  3. OfficialLanguage Certificate -офіційний сертифікат про знання англійської мови (мінімум В1).

Всі документи повинні бути відскановані окремо в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні).

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5