Сьогодні, 15 вересня 2020 р. , розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з університетом Умео (Швеція) для магістрів I року навчання спеціальності біотехнології ( з фокусом на мікробіології та молекулярній біології)

Тривалість 5 місяців

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 25 вересня 2020 р.

Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в в Університеті Умео в другому семестрі 2020 -2021 навчального року ( 18 січня – 6 червня 2021 р.)

Стипендія становить: 850 EUR  на місяць+ + 275 EUR на білети

Вимоги до учасників

 • Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності бути зарахованим в ОНУ.
 • Володіти англійською мовою на рівні не нижче B1, а також надати відповідні міжнародні сертифікати

Процедура подання заявки

 • Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.
 • Етап 2.Відправка необхідних документів по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.до 22.00 за київським часом 25 вересня Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.
 • Етап 3. Відібрані кандидати повинні будуть зареєструватись в електронній системі Умео до 15 жовтня 2020р, а також обрати курси для прослуховування. Посилання на реєстраційну форму прийде студентам на електронну пошту.

ДОКУМЕНТИ

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 25 вересня 2020 р.

 1. Аплікаційна форма- це анкета учасника (ЗАВАНТАЖИТИ Application form)
 2. Passport. Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті
 3. Proof of registration- довідка про те, що Ви є в даний момент студентом, що видається у відділі кадрів.
 4. Магістри - Диплом про освіту бакалавра (з додатками) .
 5. Official Language Certificate-офіційний сертифікат про знання іноземної мови, на якому будуть читатися вибрані Вами курси (Англійська). Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка, (наприклад IELTS, з оцінкою не менше 5.5 TOEFL, - з оцінкою не менше 46-59, і FCE, CAE).Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою Self Assessement Sheet. Необхідно завантажити цей документ, роздрукувати та заповнити. Якщо у вас є будь-які інші мовні сертифікати (не міжнародні) можете прикласти їх до Вашого CV.
 1. Motivation statement- мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі повинні обгрунтувати: 1) чому вам важливо вчитися в університеті Умео; 2) ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які вибрали для прослуховування); 3) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми;
 2. CV – автобіографія (max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях тощо, а також обов’язково містити інформацію про те, якими лабораторними методами досліджень ви володієте, досвід аналізу даних; роботи з різними видами програмного забезпечення; - якомога більше інформації, яка дозволитьоцінити вас як найкращого кандидата. Завантажити її можна тут: http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Елькамалі Ія Тареківна, контактна особа Еразмус офісу ОНУ,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 723-84-77