Сьогодні, 29.10.2020 р. стартує прийом заявок студентів ОНУ для участі у загальноукраїнському конкурсі на отримання гранту на стажування в університеті Аристотеля (м. Салонікі, Греція).

Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 10 листопада 2020 р.

Мова стажування – англійська, грецька

Стажування розраховано на  5 місяців.

Період стажування: лютий  – червень 2021 р.

Спеціальності стажування: Всі спеціальності ОНУ, які мають аналоги в університеті Аристотеля

 

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності бути зарахованим в ОНУ.

Кандидат повинен володіти англійською або грецькою мовою на рівні не нижче В2.

Процедура оформлення заявки:

Етап 1. Підготовка необхідних документів та збір підписів на деякі з них.

Етап 2. Відправка необхідних документів по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 10 листопада 2020 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.

Етап 3. Номіновані кандидати повинні будуть зареєструватись в електронній системі університету Аристотеля та подати документи онлайн

 

Вимоги до оформлення документів:

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно.

Документи для заявки:

1.Аплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету
 2. Proof of registration - довідка про те, що Ви є в даний момент студентом ОНУ, що видається у деканаті
3. CV (макс 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародної діяльності та ін.. Завантажити її можна тут: http://europass.cedefop.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
4. Паспорт - це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
5. Motivation letter - мотиваційний лист (одна сторінка А4, пишемо відразу англійською). У цьому листі Ви повинні обгрунтувати:

1) вибір цього університету,
2) ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які вибрали для прослуховування)
3) як Ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми;
тобто обґрунтувати, чим продиктований Ваш намір взяти участь в освітній програмі, стажуватися або проводити дослідження в даному університеті, показати, що прийняте вами рішення ретельно продумане, відображає вашу особисту точку зору і продиктовано конкретними інтересами.

6. Learning agreement - договір про навчання студента. Складаєте його самостійно. Бланк договору на  українській мові завантажуємо тут UKR. На англійській мові тут https://eurep.auth.gr/en/students/international/studies/useful_information. Заповнюємо і підписуємо як англійській так і український варіанти. У навчальний план вносите список предметів, які Ви хочете вивчати (назва предмета, його код, і кількість кредитів) і які в обов'язковому порядку буде перезараховані Вам після повернення. Ви повинні вибрати таку кількість предметів, щоб їх сума становила 30 кредитів. Потрібно вибирати такі предмети, які вам можуть бути потенційно перезараховані в ОНУ (схожі за змістом або назвою). Цей документ повинен бути підписаний деканом Вашого факультету і завірений печаткою Вашого факультету, а також координатором проекту Еразмус + в ОНУ (проректор Скороход С.Ф). Для отримання підпису координатора - зверніться в Центр мобільності студентів (провулок Маяковського, 7).

Ви маєте обрати курси, які викладаються англійською мовою, якщо не володієте грецькою мовою.

Запропоновані курси:
Для отримання інформації про доступні курси (та еквівалент ECTS) ви можете відвідати:
- сайт Університету Аристотеля за адресою www.auth.gr або

- навчальний вказівник Університету Аристотеля за адресою http://qa.auth.gr/en/studyguide

7. Transcript of records - Академічна довідка. За довідкою Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в довідку вносяться всі заліки та іспити, які Ви здавали, починаючи з 1 курсу, ОБОВ'ЯЗКОВО вказується середній бал, який розраховується тільки виходячи з результатів іспитів – без зазначення середнього балу довідки не прийматимуться).

Магістри надають диплом бакалавра з додатками.
8. Official Language Certificate – офіційний сертифікат про знання англійської мови не менше рівня В2. Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка, для англійської мови IELTS з результатом не менше 6.0,  TOEFL з результатом не менше 72.
9. Додаткові документи англійською (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.), при наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу.
 

Всі документи повинні бути відскановані кожний окремо в форматі PDF і надіслані в форматі zip- архіву (назва архіву - Ваше прізвище).

 

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Елькамалі Ія Тареківна, контактна особа Еразмус офісу ОНУ,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 723-84-77