ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

Сьогодні, 30/10/ 2020 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ для участі у загальноукраїнському конкурсі на отримання гранту на стажування в університеті Аристотеля (м. Салоніки, Греція). Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 14 листопада 2020 р.

Мова стажування – англійська, грецька

Умови стажування:

Стажування розраховано на один тиждень (5 робочих днів та два дні на дорогу). Період стажування – другий семестр 2020/2021 (1 лютого – 30 червень 2021).

Спеціальність стажування – всі спеціальності ОНУ, які мають аналоги в університеті Аристотеля.

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською або грецькою мовою на рівні не нижче В2.

Відбір кандидатів:

При відборі кандидатів перевагу буде надано тим кандидатам, які вже викладають в ОНУ англійською мовою або планують почати таке викладання у наступному семестрі/році та тим, хто вже мав досвід співробітництва з університетом Аристотеля (спільні проекти, публікації) та має чітке уявлення про подальшу співпрацю з цим університетом.

Процедура оформлення заявки:

Етап 1. Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом 14 листопада 2020 р.

Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидатам електронною поштою після того, як їх заявки (з усіма додатками) будуть успішно отримані.

Етап 2. Якщо кандидата буде номіновано ОНУ на отримання гранту, він отримає від приймаючого університету інструкцію для подальших дій. Кандидати, номіновані ОНУ, будуть проходити відбір в приймаючому університеті, який і приймає рішення про присудження гранту.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно.

Документи для заявки:

  1. Апплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету
  2. CV (макс 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародної діяльності та ін.. Завантажити її можна тут: http://europass.cedefop.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  3. Паспорт - це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  4. Лист підтримки (Letter of Support by the Host University) від представника приймаючої університету вашого майбутнього керівника /куратора. У цьому листі він повинен підтвердити своє бажання прийняти вас, і керувати Вашою діяльністю. Він також може містити інформацію про передбачуваний період мобільності. Вам необхідно самостійно знайти собі керівника- для цього потрібно орієнтуватися на  перелік Еразмус координаторів на різних факультетах: https://eurep.auth.gr/en/coordinators/international
  5. Робочий план(The MOBILITY AGREEMENT for Teaching).  Він обов’язково має містити лише 5 сторінок та наступну інформацію:

- чи був у вас досвід співробітництва з цим университетом  (спільні публікації, проекти)

-демонстрацію чіткого бачення подальшого співробітництва

- пояснити причини та переваги вашої участі в програмі мобільності для вашого професійного росту

-які переваги матиме ОНУ від вашої участі в програмі мобільності (запровадження курсів англійською мовою, розробка нових курсів, модулів та ін.)

- яким чином ви будете поширювати інформацію про набутий під час стажування досвід (проведення семінару, інформаційної зустрічі для коллег та студентів, написання статті  для сайту Еразмус,та ін.)

- яким чином ви сприяєте процесу інтернаціоналізації ОНУ

- чи ведете ви викладання аглійською мовою в ОНУ або плануєте почати в наступному семестрі

Є один варінт стажування:

Викладання: не менше 8 годин викладання в приймаючому ВНЗ за тиждень. План  повинен, окрім зазначеного вище, включати опис курсу лекцій, який планується читати + короткий зміст лекцій)

https://eurep.auth.gr/en/staff/international/teaching/available_mobilities

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Елькамалі Ія Тареківна, контактна особа Еразмус офісу ОНУ,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 723-84-77