СЬОГОДНІ, 9 листопада 2020 р. ВПЕРШЕ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ МОБІЛЬНОСТІ ЕРАЗМУС + З МІЖНАРОДНИМ ГРЕЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

ДО УЧАСТІ ДОПУСКАЮТЬСЯ МАГІСТРИ 1ГО РОКУ НАВЧАННЯ

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 23 листопада 2020 р.

 Мова навчання –англійська

В Міжнародному грецькому університеті всі програми викладаються виключно англійською мовою.

Спеціальності: історія, археологія,міжнародне право, міжнародні відносини,європейські студії

Стипендіати повинні приступити до навчання в  другому семестрі 2020-2021 навчального року.

Стипендія становить: 800 EUR  на місяць + 275 EUR на проїзд до Салонік та у зворотньому напрямку

Умови участі

1) Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності бути зарахованим в ОНУ.

3) Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2 (наявність сертифікатів є обов’язковою)

Процедура подачі заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.

Етап 2. Відправка необхідних документів по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 23 листопада 2020 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.

Відбір кандидатів

Відбір буде проходити в 2 етапи. Перший етап – перевірка наявності всіх документів  з переліку та їхньої достовірності,  та попереднє оцінювання документів представниками ОНУ, другий етап – відбір кандидатів Відбірковою комісією Міжнародного грецького університету.

Критерії оцінювання студентів:

1)академічна успішність

2)запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів

3) володіння мовою викладання

4) мотивація

ДОКУМЕНТИ

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF та надіслані в форматі zip-архіву (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 23 листопада 2020 р.

Студенти подають наступні документи:

1.Application form (анкета). Завантажити

2.Passport, Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті

3.Copy of a residence documentдовідка про реєстрацію за місцем проживання ( у національних паспортах старого зразку – перші три сторінки паспорта та сторінка з печаткою про реєстрацію місця проживання та переклад до них, у ID паспортах – копія довідки про реєстрацію місця проживання особи та переклад до неї)

4.Proof of registration - довідка про те, що Ви є в даний момент студентом ОНУ, що видається у відділі кадрів або деканаті

5.Transcript of records Магістри надають диплом бакалавра з додатками.

6.Official Language Certificate- офіційний сертифікат про знання англійської мови ( IELTS , TOEFL, TOEIC або визнаний Грецькою державою сертифікат про володіння англійською мовою).

7.Learning agreement-договір про навчання студента (магістра). Бланк договору на англійській і українській мовах завантажуємо тут UKR, ENG. Заповнюємо і підписуємо як англійський  так і український варіанти. В першу чергу вам необхідно звернутися в свій деканат і попросити навчальний план на наступний семестр. Далі ви обираєте предмети які бажаєте вивчати в Міжнародному грецькому університеті (назва предмета і кількість кредитів) та звертаєтесь до декана та гаранта вашої освітньої програми з метою з’ясувати, які з обраних вами предметів можуть бути в подальшому визнані в ОНУ. Ви повинні вибрати таку кількість предметів, щоб їх сума становила 30 кредитів ECTS.  Цей документ повинен бути підписаний деканом Вашого факультету і завірений печаткою Вашого факультету, а також координатором проекту Еразмус + в ОНУ (Administrative Coordinator - Sergiy Skorokhod. проректор Скороход С.Ф). Для отримання підпису координатора - зверніться до Центру мобільності студентів (провулок Маяковського, 7).

Для отримання інформації з приводу обрання курсів та можливості їх визнання, ознайомтесь з Положенням ОНУ про визнання кредитів - http://onu.edu.ua/pub/bank/userfiles/files/documents/polozennya/Polozhennya-kredity.pdf    

Перелік курсів для складання договору про навчання за спеціальностями можна знайти на сайті Міжнародного грецького університету https://www.ihu.edu.gr/index.php/apply-to-ihu.html#related_documents (IHU Study Programmes).

Оскільки на сайті Міжнародного грецького університету в описі курсів не завжди вказана кількість кредитів, розраховуйте, що один предмет – це 7,5 кредитів (ECTS).

8.Рекомендаційний лист, написаний науковцем, дослідником та / або іншим професіоналом, який бере участь у академічній чи професійній підготовці кандидата. Лист має містити електронну адресу та номер телефону особи, що рекомендує.

9.CV – автобіографія. Максимум 2 сторінки англійською мовою - це автобіографія, заповнена  виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про вашу участь в наукових семінарах, конференціях. Публікації та будь-які інші досягнення (участь в міжнародних проектах в тому числі). Завантажити зразок можна за посиланням https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae

10.Додаткові документи англійською (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.), при наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Елькамалі Ія Тареківна, контактна особа Еразмус офісу ОНУ,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 723-84-77