Сьогодні, 23/11/2020 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування з викладанням в Кілському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 4 грудня 2020 р. Мова стажування – англійська.

Стажування розраховано на 5 днів

Спеціальність стажування – Математика

Період стажування: другий семестр 2020/2021 н.р.

Для того, щоб взяти участь у програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Процедура оформлення заявки:

Оформлення заявки складається з декількох етапів: збір необхідних документів, підписів на них, і перекладів до них, потім відправка в зазначені терміни пакету документів на вказану адресу електронної пошти.

Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом  4 грудня 2020 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату на електронну пошту після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені. Засвідчення нотаріуса на даному етапі не потрібно. МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ВСІХ Файлів ВАШОЇ ЗАЯВКИ НЕ МАЄ ПЕРЕВИЩУВАТИ 10 МБ, ФАЙЛИ БІЛЬШОЇ РОЗМІРУ НЕ БУДУТЬ ПРИЙНЯТІ ДО РОЗГЛЯДУ!

Документи для заявки:

1. Аплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету
  2. CV (макс 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародної діяльності та ін. Завантажити її можна: http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  3. Паспорт - це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  4. Proof of registration - довідка про те, що в даний момент ви є співробітником ОНУ
  5. Робочий план (ЗАВАНТАЖИТИ)
  6. Лист-підтримки від ОНУ (завантажити)

Він обов’язково має містити наступну інформацію:
- чи є у вас досвід співробітництва з університетом Кіль (спільні публікації, проекти)

- демонстрацію чіткого бачення подальшого співробітництва

- пояснити причини та переваги вашої участі в програмі мобільності для вашого професійного росту

- які переваги матиме ОНУ від вашої участі в програмі мобільності (запровадження курсів англійською мовою, розробка нових курсів, модулів та ін.)

- яким чином Ви будете поширювати інформацію про набутий під час стажування досвід (проведення семінару, інформаційної зустрічі для колег та студентів, написання статті для сайту Еразмус, та ін.)

- яким чином ви сприяєте процесу інтернаціоналізації ОНУ

- чи ведете Ви викладання англійською мовою в ОНУ або плануєте почати в наступному семестрі

- викладання (не менше 8 годин викладання в приймаючому ВНЗ в тиждень: опис курсу лекцій, який планується читати, короткий зміст лекцій)

1. Letter of interest -Лист-підтримки від представника приймаючої університету, вашого майбутнього наукового керівника / куратора. У цьому листі він повинен підтвердити своє бажання прийняти вас, і керувати вашою діяльністю. Він також може містити інформацію про передбачуваний період мобільності. Вам необхідно самостійно знайти собі керівника.

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні не більше 10 МБ - всі файли). Документи необхідно відправити по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом  4 грудня 2020 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Контакти:

Пров. Маяковського 7, каб. 5