20

Сьогодні, 4 листопада 2021 року, розпочинається прийом заявок на участь науково-педагогічних працівників Одеського національного університету імені І. І. Мечникова в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+ з Atatürk University (Туреччина).

Спеціальності: «менеджмент», «філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська», «слов’янські мови та літератури (переклад включно): перша – російська», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «політологія», «соціологія», «економіка», «право».

Термін стажування – 5 днів.

Подати заявку можна до 24 листопада 2021 року.

Мова викладання – англійська.

Умови участі

1) Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом усього терміну мобільності працювати в ОНУ.

3) Кандидат повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче B1.

Процедура подачі заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Відправка необхідних документів на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 24 листопада 2021 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання викладачів:

Вплив на розвиток відносин між університетами-партнерами

Відповідність запропонованого робочого плану пріоритетам країни

Володіння мовою викладання

Мотивація

Вимоги до оформлення документів. Офіційною мовою заявки на участь у програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою, повинні супроводжуватися офіційним перекладом англійською мовою. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їхньою печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF і надіслані в хорошій якості, але при максимальному стисканні на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 24 листопада 2021 року.

Перелік необхідних документів:

Application form (анкета). Завантажити

Passport – це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Copy of a residence document – довідка про реєстрацію за місцем проживання (у національних паспортах старого зразка – перші три сторінки паспорта, сторінка з печаткою про реєстрацію місця проживання та переклад до них, у ID-паспортах – копія довідки про реєстрацію місця проживання особи та переклад до неї).

Proof of registration – довідка про те, що Ви є в даний момент співробітником Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Official Language Certificate – офіційний сертифікат про знання англійської мови на рівні не нижче B1. Приймаються як міжнародні, так і національні сертифікати з підписом і печаткою.

Mobility agreement – договір про мобільність. Він має включати Ваш план роботи на час стажування в приймаючому університеті. Стажування передбачає не менше 8 годин викладання в приймаючому ЗВО на тиждень. План повинен містити опис курсу лекцій, який плануєте читати, короткий зміст лекцій, Ваше бачення подальшого співробітництва, очікувані результати та ін. Обов’язково вказати, чи є у Вас досвід співпраці з цим університетом (спільні проєкти, статті, плани на майбутнє та ін.). Завантажити бланк Mobility agreement можна за посиланням

CV – автобіографія. Максимум 2 сторінки англійською мовою – це автобіографія, заповнена  виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях тощо, публікації та будь-які інші досягнення. Детальніше за посиланням https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae

Motivation statement – мотиваційний лист англійською мовою обсягом щонайменше 300-500 слів. У цьому листі обґрунтувати, чому Вам важливо пройти стажування та як Ви будете використовувати набуті знання, уміння, навички. Обов’язково вказати, чи є мобільність у межах Erasmus+ в Ататюркському університеті першою та чи брали Ви участь у мобільності в межах Erasmus+ (усі університети-партнери) раніше.

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5