IMG 416e2c012573ca4de1dce7a0e6d30f74 V

Сьогодні, 10 грудня 2021 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Астонським університетом.

До участі допускаються здобувачі другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальності «прикладна математика».

Подати заявку можна до 27 грудня 2021 року.

Мова навчання – англійська.

Стипендіати повинні приступити до навчання в Астонському університеті в другому семестрі 2021-2022 навчального року. Навчання триватиме до кінця липня.

Вимоги до учасників

1. Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.
  2. Кандидат повинен володіти англійською мовою на рівні не нижче B2.

Процедура подачі заявки

Кандидати мають відправити необхідні документи електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 27 грудня 2021 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою, повинні супроводжуватися офіційним перекладом англійською. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їхньою печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно прийнята.

Відбір кандидатів

Всі отримані заявки від студентів будуть оцінюватися за такими параметрами:

академічна успішність;

володіння мовою викладання;

мотивація та CV;

першість мобільності в межах Еразмус+;

належність до незахищених груп населення.

Перелік документів

1. Аплікаційна форма – це анкета учасника (ЗАВАНТАЖИТИ).
  2. Паспорт – сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  3. Proof of registration – довідка про те, що ви є в даний момент студентом ОНУ.
  4. Transcript of records – академічна довідка. За довідкою Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в довідці ОБОВ'ЯЗКОВО вказується середній бал, який розраховується тільки виходячи з результатів іспитів – без зазначення середнього балу довідки не прийматимуться). Магістри першого року навчання подають диплом бакалавра з додатками. Аспіранти першого року навчання – диплом магістра з додатками.
  5. Official Language Certificate (за наявності) – офіційний сертифікат про знання англійської мови. Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка (наприклад, IELTS, TOEFL FCE, CAE). Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою SELF ASSESSEMENT SHEET. Зверніть увагу! При поданні документів на візу, наявність мовного сертифікату може бути обов’язковою. Зверніться будь-ласка до візового центру Великої Британіі заздалегідь і з’ясуйте це.
  6. Learning agreement – договір про навчання студента. Бланк договору англійською та українською мовою завантажуємо тут UKR, ENG. Договір підписує студент, декан факультету та проректор. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору з усіма необхідними підписами.
  7. CV – автобіографія (max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, міжнародній діяльності, публікації тощо. Детальніше за посиланням http://europass.cedefop.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  8. Motivation statement – мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі ви повинні обгрунтувати 1) чому вам важливо вчитися в Астонському університеті; 2) ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які вибрали для прослуховування); 3) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми.
  9. Додаткові документи англійською мовою (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу.

Всі документи повинні бути відскановані окремо в форматі PDF (у хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 27 грудня 2021 року.

Файли повинні бути названі так: Application.pdf, Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf, LA-eng.pdf, LA-ukr.pdf, Motivation.pdf, CV.pdf, Passport.pdf, Other.pdf

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5