Foggia

У понеділок, 28 березня 2022 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування з викладанням у University of Foggia (Італія).

Подати заявку можна до 1 квітня 2022 року.

Мова стажування – італійська.

Стажування розраховано на 5 днів і 2 дні на подорож. Від науково-педагогічних співробітників очікується, що вони проведуть 8 годин лекцій.

Спеціальності стажування: «право».

Період стажування: поточний (другий) семестр 2021–2022 н.р. Найбільш прийнятний період для приймаючого університету – початок травня.

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти італійською мовою на рівні не нижче В2.

Процедура подання заявки:

Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 квітня 2022 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату на електронну адресу після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Документи для заявки:

Аплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету

CV (макс. 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародній діяльності та ін. Детальніше за посиланням https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

Паспорт – це сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що в даний момент ви є співробітником ОНУ. Довідку необхідно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте довідку та переклад.

Mobility Agreement (завантажити)

Лист-підтримки від ОНУ (завантажити)

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF (у хорошій якості, але при максимальному стисканні). Документи необхідно відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 квітня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.