Милѣйшій Выпейте же кефиру и успокойтесь копия копия 30

У четвер, 14 квітня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Freie Universität Berlin (Німеччина).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності «міжнародні відносини».

Мобільність має бути реалізована у поточному (другому) семестрі 2021-2022 навчального року.

У зв’язку з неможливістю з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану до участі не допускаються особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

Учасники мобільності житлом не забезпечуються. Як повідомляють у приймаючому університеті, в Берліні наразі великі складнощі з отриманням житла. Просимо зважати на це при поданні заявки.

Подати заявку можна до 21 квітня 2022 року.

Мова навчання – англійська.

Умови участі:

1) для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.

3) кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче B2.

Процедура подання заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 21 квітня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання:

академічна успішність;

запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів;

володіння мовою навчання;

першість мобільності в межах Еразмус+;

належність до незахищених груп населення.

Перелік необхідних документів

Паспорт – сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що ви є в даний момент студентом ОНУ. Довідку потрібно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте скан-копію довідки українською мовою та її переклад.

Transcript of records – академічна довідка. За довідкою вам необхідно звернутись у деканат свого факультету (у довідці обов’язково вказується середній бал).

Official Language Certificate (за наявності) – офіційний сертифікат про знання англійської мови. Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка (наприклад, IELTS, TOEFL FCE, CAE). Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою SELF ASSESSEMENT SHEET (документ має бути підписаний студентом).

Learning agreement – договір про навчання студента. Бланк договору англійською та українською мовою завантажуємо тут UKRENG. Договір підписує студент, декан факультету та проректор. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору з усіма необхідними підписами. Перелік курсів Freie Universität Berlin для складання договору про навчання можна знайти на сайті університету за посиланнями  https://www.fu-berlin.de/vv/en/fb

Додаткові документи англійською мовою (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу.

Файли повинні бути названі так: Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf або SAS.pdf, LA.pdf, Passport.pdf, Other.pdf