Сівас тр

У середу, 25 травня 2022 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування в Університеті Сівасу (Туреччина).

Подати заявку можна до 1 червня 2022 року.

Мова стажування – англійська.

Спеціальності: «слов’янські мови та літератури (переклад включно): перша – російська», «турецька мова як іноземна».

Стажування розраховане на 1 тиждень. Стажування має бути завершено до 31 липня 2022 року.

У зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану до участі не допускаються особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2.

Процедура подання заявки:

Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 червня 2022 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату на електронну адресу після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Документи для заявки:

CV (макс. 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародній діяльності та ін. Детальніше за посиланням https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

Паспорт – це сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що в даний момент ви є співробітником ОНУ. Довідку необхідно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте довідку та переклад.

Mobility Agreement (завантажити)

Усі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF (у хорошій якості, але при максимальному стисканні). Документи необхідно відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 червня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.