Bologna

У понеділок, 13 червня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з Університетом Болонії (Італія).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальностей «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «садово-паркове господарство», «середня освіта. Географія», «науки про Землю», «географія», «туризм», «економіка», «менеджмент», «право», «історія та археологія», «філософія», «культорологія», «журналістика», «середня освіта (Фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «політологія», «соціологія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «психологія», «філологія», «хімія», «середня освіта (Хімія)», «фармація, промислова фармація».

Мобільність має бути реалізована протягом першого семестру 2022–2023 навчального року або протягом 2022–2023 навчального року.

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня, які протягом 2022–2023 навчального року будуть студентами четвертого курсу, можуть реалізувати мобільність лише протягом першого семестру 2022–2023 навчального року.

У разі продовження воєнного стану на час академічної мобільності особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років, якщо їх буде відібрано за результатами конкурсу, не зможуть реалізувати мобільність у зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану.

Стипендія становить 1100 EUR на місяць + витрати на проїзд.

Подати заявку можна до 27 червня 2022 року.

Мова навчання – англійська та (або) італійська.

Умови участі:

1) для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.

3) кандидати повинні володіти англійською та (або) італійською мовою на рівні не нижче B2.

Процедура подання заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 27 червня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання:

академічна успішність;

запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів;

володіння мовою навчання;

належність до незахищених груп населення.

Перелік необхідних документів

Паспорт – сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що ви є в даний момент студентом ОНУ. Довідку потрібно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте скан-копію довідки українською мовою та її переклад.

Transcript of records – академічна довідка. За довідкою вам необхідно звернутись у деканат свого факультету (у довідці обов’язково вказується середній бал).

Official Language Certificate (за наявності) – офіційний сертифікат про знання англійської або італійської мови. Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка (наприклад, IELTS, TOEFL FCE, CAE). Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою SELF ASSESSEMENT SHEET (документ має бути підписаний студентом).

Learning agreement – договір про навчання студента. Зразок договору англійською та україснькою мовами завантажуємо тут ENG  UKR. Договір підписує студент, декан факультету та проректор. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору з усіма необхідними підписами. Перелік курсів у приймаючому університеті для складання договору про навчання можна знайти за посиланням https://www.unibo.it/en/teaching/course-unit-catalogue Точний перелік курсів на 2022–2023 навчальний рік буде опублікований у червні. Але можна орієнтуватися на каталог курсів 2021–2022 навчального року. Важливо використовувати відповідні фільтри.

Area – допоможе вам швидше знайти курси за своєю спеціальністю.

Campus – усі курси, які ви обираєте, мають викладатися виключно в одному й тому самому кампусі. Ця вимога є обов’язковою.

Course Type – обираєте відповідно до того, здобувачем якого рівня освіти ви є.

Language – ви маєте володіти мовою, якою викладаються курси, що ви обираєте.

Pre-acceptance Letter (для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня) – це лист від викладача приймаючого університету, в якому зазначається його готовність взяти керівництво вашою роботою. Для отримання необхідно звернутися до викладача приймаючого університету.

Додаткові документи англійською та (або) італійською мовою (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу.

Файли повинні бути названі так: Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf або SAS.pdf, LA.pdf, Passport.pdf, Other.pdf

За довідками звертатись за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.