Мессина

У четвер, 16 червня року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Università di Messina (Італія).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальностей «економіка», «фармація, промислова фармація», «хімія», «середня освіта (хімія)», «біологія», «середня освіта (біологія та здорпов’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «соціологія», «політологія», «журналістика», «педагогіка», «психологія», «туризм», «фізика», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «інформаційні системи та технології», «математика», «прикладна математика», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «право», «історія та археологія».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2022–2023 навчального року.

Подати заявку можна до 27 червня 2022 року.

У разі продовження воєнного стану на час академічної мобільності особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років, якщо їх буде відібрано за результатами конкурсу, не зможуть реалізувати мобільність у зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану.

Мова навчання – англійська або італійська.

Стипендія становить 850 євро на місць і витрати на проїзд.

Умови участі:

1) для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.

3) кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче B1.

Процедура подання заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 27 червня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання:

академічна успішність;

запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів;

володіння мовою навчання;

першість мобільності в межах Еразмус+;

CV та мотивація;

належність до незахищених груп населення.

Перелік необхідних документів

Аплікаційна форма – це анкета учасника (ЗАВАНТАЖИТИ).

Паспорт – сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що ви є в даний момент студентом ОНУ. Довідку потрібно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте скан-копію довідки українською мовою та її переклад.

Transcript of records – академічна довідка. За довідкою вам необхідно звернутись у деканат свого факультету (в довідці обов’язково вказується середній бал).

Official Language Certificate (за наявності) – офіційний сертифікат про знання англійської мови. Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка (наприклад, IELTS, TOEFL FCE, CAE). Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою SELF ASSESSEMENT SHEET. Увага! Якщо знання мови не підтверджено сертифікатом, приймаючий університет має право оцінити рівень володіння мовою кандидатів, які пройшли відбір, шляхом інтрев’ю у Skype.

Learning agreement – договір про навчання студента. Бланк договору англійською та українською мовою завантажуємо тут UKRENG. Договір підписує студент, декан факультету та проректор. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору з усіма необхідними підписами. Перелік курсів приймаючого університету для складання договору про навчання – за посиланням. https://drive.google.com/file/d/1qkNVLoRw3WqgltpcreczkWDHJJHhSI3s/view?usp=drivesdk

Для подання заявки здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня цей документ також має бути підписаний науковим керівником в ОНУ та потенційним науковим керівником у приймаючому університеті. Контакти викладачів приймаючого університету – за посиланням https://www.unime.it/sites/default/files/REFERENTI%20MOBILITA%27%20INTERNAZIONALE%20E%20FRONT%20OFFICE%20DIPARTIMENTO.pdf

Research Proposal (для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня).

CV – автобіографія (max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, міжнародній діяльності, публікації тощо. Детальніше за посиланням https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

Motivation statement – мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі ви повинні обгрунтувати 1) чому вам важливо вчитися в University of Foggia; 2) ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які вибрали для прослуховування); 3) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми.

Додаткові документи англійською мовою (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу.

Файли повинні бути названі так: Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf або SAS.pdf, LA.pdf, Passport.pdf, Other.pdf

У разі успішного відбору студент повинен подати заявку на візу. Студент несе відповідальність за бронювання та оплату транспортних витрат і повинен мати достатньо коштів для покриття витрат на перший період перебування в Мессіні. Учасник обов’язково повинен мати відповідну медичну страховку. Страхування відповідальності рекомендується. Відібрані студенти можуть скористатися сервісом

Студент повинен відвідувати заняття, як зазначено в Learning Agreement.