ВБ

За сприяння Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, в рамках ініціативи Український Глобальний Університет/Ukrainian Global University, що була заснована за підтримки Офісу Президента України та Міністерства освіти і науки України в партнерстві із Council for At-Risk Academics (Сara) оголошується прийом заявок викладачів та вчених, які володіють англійською мовою на рівні B2 – C2 та працевлаштовані в українських закладах вищої освіти або наукових установах, для підвищення кваліфікації шляхом викладання та/або проведення досліджень в одному з понад 120 університетів Великої Британії – партнерів Cara за рахунок приймаючої сторони.

Анонсована можливість покликана сприяти не лише одноосібному професійному зростанню задля розширення фахових компетенцій у відповідній галузі, а й налагодженню співпраці з університетами Великої Британії на інституційному рівні.

У разі успішного проходження процедури відбору потенційні кандидати матимуть можливість на час воєнних дій в Україні (точний строк перебування залежить і від приймаючої сторони) пройти підвищення кваліфікації, яке передбачає викладання, проведення наукових досліджень та налагодження співпраці з метою обміну та залучення інноваційних, освітніх та наукових світових практик.

Відбір кандидатів та опрацювання поданих претендентами аплікаційних форм здійснюватиме «Cara» - неурядова організація, що має на меті підтримувати працівників ЗВО та НУ, які належать до категорії осіб, що перебувають в стані ризику. Обов’язковою умовою участі у відборі є повернення після проходження стажування в Україну з метою застосування здобутого досвіду задля відбудови нашої країни.

Заявки приймаються протягом терміну дії воєнного стану. З докладнішою інформацією можна ознайомитися на сайті «Cara». Для заповнення заявки українським аплікантам слід перейти на сайт за цим покликанням: https://www.cara.ngo/get-support/.

Після відповіді на кілька коротких запитань відкриється нова сторінка з низкою питань, серед яких «How did you hear about Cara?». Відповідаючи на це питання, слід натиснути «Other» та вписати в пусте поле біля «please give details» таке речення: «From the Ukrainian Global University». Це дасть змогу «Cara» оперативно відслідковувати аплікантів, які дізнались про цю можливість від «Українського глобального університету»/Ukrainian Global University та максимально швидко зреагувати на подані запити.

Апліканти, які успішно пройдуть процедуру відбору зможуть долучитися до спільноти «Українського глобального університету»/Ukrainian Global University та в майбутньому брати участь у програмах професійного розвитку для членів спільноти.

У разі успішного відбору необхідно звернутися до відділу академічної мобільності та грантової підтримки за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для отримання подальших інструкцій щодо оформлення документів.