USC staff 2023

Розпочато прийняття заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на викладання в Universidade de Santiago de Compostela.

Спеціальності: «історія та археологія», «філологія», «менеджмент», «хімія», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «психологія», «фармація, промислова фармація», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «журналістика», «економіка», «географія», «право», «політологія», «соціальна робота».

Подати заявку можна до 7 грудня 2023 року.

Мова стажування – англійська або іспанська.

Стажування розраховано на 5 днів і 2 дні на подорож. Від науково-педагогічних співробітників очікується, що вони проведуть 8 годин лекцій.

Період стажування: мобільність має бути реалізована у другому семестрі 2023/2024 н.р. Дати мають бути узгоджені з приймаючим університетом у запрошенні (деталі нижче). Відповідно до академічного календаря заняття у приймаючому університеті проходитимуть з 1/2/2024 до 16/05/2024.

Для того, щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською або іспанською мовою на рівні не нижче В2.

Процедура подання заявки:

Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 7 грудня 2023 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату на електронну адресу після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Документи для заявки:

Аплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету

CV (макс. 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародній діяльності та ін. Детальніше за посиланням https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

Паспорт – це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що наразі Ви є співробітником ОНУ. Довідку потрібно самостійно перекласти англійською. Подаєте і оригінал, і переклад.

Mobility Agreement (завантажити)

Лист-підтримки від ОНУ (завантажити)

Запрошення приймаючого університету. Для цього зверніться, будь ласка, до потенційного приймаючого професора.

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF (у хорошій якості, але при максимальному стисканні). Документи необхідно відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 7 грудня 2023 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.