Koc learning

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Koç University (Стамбул, Туреччина).

До участі допускаються здобувачі денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня спеціальностей «філологія», «менеджмент», «економіка», «міжнародні економічні відносини», «історія та археологія», «культурологія», «математика», «прикладна математика», «право», «комп’ютерні науки», «біологія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «хімія», «середня освіта (хімія)», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «флософія», «політологія», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «середня освіта (фізика)», «психологія».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2024-2025 навчального року.

Подати заявку можна до 15 березня 2024 року.

Мова навчання – англійська або турецька.

Умови участі:

1) для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.

3) кандидати повинні володіти англійською або турецькою мовою на рівні не нижче B2.

Процедура подання заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 березня 2024 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання:

академічна успішність;

запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів;

володіння мовою навчання;

першість мобільності в межах Еразмус+;

належність до незахищених груп населення.

Перелік необхідних документів

Паспорт – сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що ви є в даний момент студентом ОНУ. Довідку потрібно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте скан-копію довідки українською мовою та її переклад. За довідкою вам необхідно звернутись у деканат свого факультету або у відділ кадрів.

Transcript of records – академічна довідка. За довідкою вам необхідно звернутись у деканат свого факультету (в довідці обов’язково вказується середній бал).

Official Language Certificate (за наявності) – офіційний сертифікат про знання англійської мови. Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка (наприклад, IELTS, TOEFL FCE, CAE). Koç University requires minimum B2 (CEFR) or TOEFL PBT 550; TOEFL CBT 213; TOEFL IBT 80 or IELTS 6.5. These exams must be taken within the last two years. If the applicant does not have an official language certificate, the applicant may submit a document prepared by the home university’s English Department stating that the student’s English level is minimum B2.

Learning agreement – договір про навчання студента. Бланк договору англійською та українською мовою завантажуємо тут UKRENG. Договір підписує студент, декан факультету та проректор. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору зі своїм підписом і підписом декана. Коротка інструкція для заповнення: 1) вказати своє ім’я в колонтитулі; 2) перша таблиця – дані здобувача та університетів; 3) друга таблиця – дисципліни, які ви обираєте в приймаючому університеті із зазначенням кредитів; 4) третя таблиця – дисципліни, передбачені в ОНУ на семестри, на які плануєте мобільність, із зазначенням кредитів. Кількість кредитів у другій і третій таблиці має співпадати. У приймаючому університеті студент має обрати мінімум 30 кредитів. Приймаючий університет вимагає повне визнання кредитів, тобто складати якісь дисципліни в ОНУ не дозволяється.

Перелік курсів приймаючого університету для складання договору про навчання можна завантажити за посиланням https://oip.ku.edu.tr/mobility-programs/incoming/students/course-list

Увага! Ви повинні володіти мовою навчання на рівні не нижче В2. Обирайте курси тією мовою, якою Ви володієте.

Додаткові документи англійською мовою (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу.

Файли повинні бути названі так: Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf або SAS.pdf, LA.pdf, Passport.pdf, CV.pdf, Motivation.pdf, Other.pdf,