teaching training SUT

Розпочато приймання заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування або викладання у Silesian University of Technology.

Подати заявку можна до 29 березня 2024 року.

Мова – англійська або польська.

Спеціальності: «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «хімія», «менеджмент».

Мобільність розрахована на 5 днів і 2 дні на подорож. Від науково-педагогічних співробітників (мобільність на викладання) очікується, що вони проведуть 8 годин лекцій.

Період: мобільність має бути реалізована у другому семестрі 2023/24 н.р.

Крім того, приймаючий університет запрошує на Міжнародний тренінговий тиждень (1-5 липня 2024 року). Якщо Ви обираєте мобільність на стажування, бажано обирати ці дати.

Для того, щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською або польською мовою на рівні не нижче В2.

Процедура подання заявки:

Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 29 березня 2024 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату на електронну адресу після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Документи для заявки:

CV – це автобіографія, заповнена за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародній діяльності та ін. Детальніше за посиланням https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

Мотиваційний лист.

Паспорт – це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що наразі Ви є співробітником ОНУ. Довідку потрібно самостійно перекласти англійською. Подаєте і оригінал, і переклад.

Mobility Agreement для викладання (завантажити)

Mobility Agreement для стажування (завантажити)

Запрошення від професора приймаючого університету – обов’язкове для мобільності на викладання або стажування на факультеті. Контакти координаторів, щоб запитати документ - https://www.polsl.pl/rn3-1-dwz-swm/en/faculty-coordinators

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF (у хорошій якості, але при максимальному стисканні). Документи необхідно відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 29 березня 2024 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Увага! Відбір буде включати два етапи: відбір в ОНУ та номінація переможців першого етапу та відбір серед номінованих учасників приймаючим університетом. Право на мобільність матиме лише переможець другого етапу.