Аристотель студенти

Розпочато приймання заявок здобувачів ОНУ для участі в загальноукраїнському конкурсі на отримання гранту на навчання в університеті Аристотеля (м. Салонікі, Греція).

Подати заявку можна до 16 квітня 2024 р.

Мова навчання – англійська, грецька.

Переможці конкурсу мають реалізувати мобільність у першому семестрі 2024-2054 н. р.

До участі запрошуються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання таких спеціальностей: педагогіка, культурологія, філософія, філологія, історія та археологія, психологія, математика, прикладна математика, хімія, фізика та асторономія, прикладна фізика та наноматеріали, середня освіта (фізика), біологія, біотехнології та біоінженерія, середня освіта (Біологія та здоров’я людини), науки про землю, комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, інформаційні системи та технології, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, право, економіка, політологія, журналістика, садово-паркове господарство, фармацевтична хімія, фармація, середня освіта (хімія).

Детальніше про спеціальності, представлені в університеті Аристотеля, за посиланням https://www.auth.gr/en/faculties-en/

Для того, щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом усього періоду мобільності бути зарахованим в ОНУ.

Кандидат повинен володіти англійською або грецькою мовою на рівні не нижче В2.

Процедура оформлення заявки:

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Відправка необхідних документів на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Участь у конкурсі ОНУ.

Етап 3. Відбір у приймаючому університеті.

Документи для заявки:

  1. Proof of registration – довідка про те, що Ви є наразі студентом ОНУ (видається в деканаті або відділі кадрів). Надаєте оригінал українською і самостійно зроблений переклад англійською.
  2. CV (макс. 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, міжнародній діяльності, публікації тощо. Детальніше за посиланням http://europass.cedefop.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  3. Паспорт – це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  4. Motivation letter – мотиваційний лист (одна сторінка А4, пишемо відразу англійською). У цьому листі Ви повинні обгрунтувати:

1) вибір університету;

2) Ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які обрали для прослуховування);
3) як Ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми;
Ви маєте обґрунтувати, чим продиктований Ваш намір взяти участь в освітній програмі або проводити дослідження в університеті Аристотеля.

5. Learning agreement – договір про навчання студента. Складаєте його самостійно. Бланк договору на українською мовою завантажуємо тут UKR. Бланк англійською мовою завантажуємо за посиланням https://eurep.auth.gr/en/students/international/studies/useful_information. Договір підписує студент, декан факультету та проректор. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору зі своїм підписом і підписом декана. Коротка інструкція для заповнення: 1) вказати своє ім’я в колонтитулі; 2) перша таблиця – дані здобувача та університетів; 3) друга таблиця – дисципліни, які ви обираєте в приймаючому університеті із зазначенням кредитів; 4) третя таблиця – дисципліни, передбачені в ОНУ на семестри, на які плануєте мобільність, із зазначенням кредитів. Кількість кредитів у другій і третій таблиці має співпадати. Як виняток, у другій таблиці може бути трохи більше кредитів, ніж в третій (наприклад, 32 і 30). For information on the available courses (and the equivalent ECTS), you may visit:

  1. https://eurep.auth.gr/en/students/info/courses or
    - the study guide of the Aristotle University at http://qa.auth.gr/en/studyguide or
    - the site of the Aristotle University at www.auth.gr

Аспіранти замість Learning Agreement подають Research Plan. Phd-students shall need to write a research plan (a text of half/one page) which they will incorporate in the LA template Aristotel University shall send them. Тобто у разі успішного відбору вам надішлють спеціальний шаблон документа для дослідницького плана. Натомість план у довільній формі ви маєете подати вже на перший етап відбору.

6. Transcript of records – академічна довідка. За довідкою Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в довідці вказується середній бал).

7. Official Language Certificate – офіційний сертифікат про знання англійської мови на рівні не нижче В2. Детальніше - https://eurep.auth.gr/en/students/international/studies/language_requirements

8. Лист від професора приймаючого університету (тільки для аспірантів). It's not mandatory but it would help the candidacy.

9. Додаткові документи англійською мовою (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо Ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою, переселенцем тощо – надаєте офіційне підтвердження Вашого статусу.

Усі документи повинні бути відскановані (кожний окремо в форматі PDF) і надіслані на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 16 квітня 2024 року.

Увага! Конкурс є загальноукраїнським. Це означає, що, кандидати, які пройдуть відбір в ОНУ, братимуть участь у відборі, що буде проводитися Erasmus+ міжнародними координаторами університету Аристотеля. Координатори будуть оцінювати академічну успішність, рівень знання мови навчання та інформацію у  Learning agreement. Саме координатори університету Аристотеля прийматимуть остаточне рішення про присудження гранту.

За інформацією звертатись:

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.