Greifswald staff

Розпочато приймання заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування або викладання у Universität Greifswald (Німеччина).

Подати заявку можна до 13 травня 2024 року.

Мова – англійська або німецька.

Спеціальності: «економіка», «право», «історія та архіологія», «філософія», «філологія», «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «науки про Землю», «географія», «середня освіта (Фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «комп’ютерна обробка та аналіз даних», «психологія», «політологія», «журналістика».

Мобільність розрахована на 5 днів і 2 дні на подорож. Від науково-педагогічних співробітників (мобільність на викладання) очікується, що вони проведуть 8 годин лекцій.

Період: мобільність має бути реалізована до квітня 2025 року.

Для того, щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською або німецькою мовою на рівні не нижче В2.

Процедура подання заявки:

Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 13 травня 2024 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату на електронну адресу після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Документи для заявки:

CV – це автобіографія, заповнена за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародній діяльності та ін. Детальніше за посиланням https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

Мотиваційний лист.

Паспорт – це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що наразі Ви є співробітником ОНУ. Довідку потрібно самостійно перекласти англійською. Подаєте і оригінал, і переклад.

Mobility Agreement для викладання (завантажити)

Mobility Agreement для стажування (завантажити)

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF (у хорошій якості, але при максимальному стисканні). Документи необхідно відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 13 травня 2024 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

За довідками звертатись за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.