21

Розпочато приймання заявок на участь у конкурсі на академічну мобільність до Atatürk University (м. Ерзурум, Туреччина).

До участі допускаються студенти першого (бакалаврського) рівня спеціальностей «менеджмент», «філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська», «слов’янські мови та літератури (переклад включно): перша – російська», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «політологія», «соціологія», «економіка», «право».

Мобільність має бути реалізована протягом першого семестру 2024/25 навчального року або протягом другого семестру 2024/25 навчального року.

До участі в конкурсі на мобільність у другому семестрі 2024/25 навчального року не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня четвретого курсу.

Подати заявку можна до 14 червня 2024 року.

Мова навчання – англійська та (або) турецька.

Умови участі:

1) для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.

3) кандидати повинні володіти англійською та (або) італійською мовою на рівні не нижче B2.

Процедура подання заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14 червня 2024 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання:

академічна успішність;

запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів;

володіння мовою навчання;

належність до незахищених груп населення.

Перелік необхідних документів

Паспорт – сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що ви є наразі студентом ОНУ (видається деканатом або відділом кадрів). Довідку потрібно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте скан-копію довідки українською мовою та її переклад.

Transcript of records – академічна довідка. За довідкою вам необхідно звернутись у деканат свого факультету (у довідці обов’язково вказується середній бал). Якщо в довідці середній бал не вказано, потрібно порахувати його та зазначити в тексті листа, який ви відправляєте на електронну пошту (з округленням до сотих - два знаки після коми). У такому разі правильність розрахунку середнього бала буде перевірена відділом академічної мобільності та грантової підтримки.

Official Language Certificate (за наявності) – сертифікат про знання англійської або турецької мови. Серед безкоштовних онлайн-тестів - зокрема, EF SET, EU Academy. Сертифікати про знання іноземної мови міжнародного зразка (наприклад, IELTS, TOEFL FCE, CAE) надаватимуть більше балів.

Learning agreement – договір про навчання студента. Зразок договору англійською та україснькою мовами завантажуємо тут ENGUKR. Договір підписує студент, декан факультету та проректор. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору з Вашим підписом і підписом декана. Коротка інструкція для заповнення: 1) вказати своє ім’я в колонтитулі; 2) перша таблиця – дані здобувача та університетів; 3) друга таблиця – дисципліни, які ви обираєте в приймаючому університеті із зазначенням кредитів; 4) третя таблиця – дисципліни, передбачені в ОНУ на семестри, на які плануєте мобільність, із зазначенням кредитів. Кількість кредитів у другій і третій таблиці має співпадати. У приймаючому університеті студент має обрати мінімум 30 кредитів. Приймаючий університет вимагає повне визнання кредитів, тобто складати якісь дисципліни в ОНУ не дозволяється. Перелік курсів приймаючого університету для складання договору про навчання – за посиланням https://obs.atauni.edu.tr/moduller/dbp/eobs/icerik/anasayfa# 

Додаткові документи англійською та (або) італійською мовою (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу.

Додаткові документи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня чоловічої статі віком від 18 до 22 років, які є громадянами України та планують виїзд за кордон на підставі академічної мобільності:

Довідка про відсутність за результатами двох останніх семестрів (півріч) негативних оцінок і фактів перескладання заліків і екзаменів. За довідкою зверніться до деканату. Шаблон довідки - тут.

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ про повернення до України після завершення академічної мобільності. Шаблон зобов'язання - тут.

Документ, що підтверджує знання іноземної мови на рівні, не нижче В2. Таким документом може бути академічна довідка або витяг із залікової книжки, де зазначено про опанування здобувачем відповідної іноземної мови з оцінкою не нижче 90 балів. У разі наявності більше ніж однією оцінки з відповідної іноземної мови, середній арифметичний бал має бути не нижче 90. У разі, якщо середній бал нижче 90 або академічна довідка або витяг із залікової книжки не містить інформацію про опанування здобувачем відповідної іноземної мови, здобувач зобов'язаний підтвердити рівень володіння іноземною мовою шляхом тестування в Центрі мовної підготовки та сертифікації ОНУ. Увага! Будь-які сертифікати, зокрема й міжнародного зразка, не прийматимуться як документ, що підтверджує знання іноземної мови на рівні, не нижче В2. Тобто, якщо здобувач не надає академічну довідку або витяг із залікової книжки, де зазначено про опанування здобувачем відповідної іноземної мови з оцінкою не нижче 90 балів, тестування в Центрі мовної підготовки та сертифікації ОНУ є обов'язковим для участі в конкурсі. При цьому, якщо у здобувача є сертифікат про знання іноземної мови, такий сертифікат подається на конкурс та впливає на оцінку заявки за загальними правилами. Але додатково здобувач має пройти тестування в Центрі мовної підготовки та сертифікації ОНУ. Для участі в тестування здобувач має до 7 червня 2024 року надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. таку інформацію: ПІБ, спеціальність, курс, дату народження. Про реєстрацію на тестування має надійти лист-підтвердження. Тестування відбудеться 10 червня 2024 року. Інформація про тестування буде надана зареєстрованим учасникам.

Якщо виїзд за кордон планується на підставі академічної мобільності, зазначенні документи є обов'язковими. Без них заявки на кокнус на мобільність не розглядатимуться.

Файли повинні бути названі так: Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf, LA.pdf, Passport.pdf тощо.

За довідками звертатись за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.