Kiel

У вівторок, 19 липня 2022 року, розпочинається прийом заявок здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня денної форми навчання і науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на провадження наукового дослідження / стажування у Kiel University (Німеччина).

Подати заявку можна до 5 серпня 2022 року.

Мова – англійська.

Умови:

Термін – від 2 до 6 тижнів. Мобільність має бути завершена до 31 грудня 2022 року.

Перелік факультетів приймаючого університету, де можна пройти мобільність, за посиланням https://www.uni-kiel.de/en/university/facilities-faculties/faculties-joint-facilities

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності бути зарахованим / працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2.

ВБ

За сприяння Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, в рамках ініціативи Український Глобальний Університет/Ukrainian Global University, що була заснована за підтримки Офісу Президента України та Міністерства освіти і науки України в партнерстві із Council for At-Risk Academics (Сara) оголошується прийом заявок викладачів та вчених, які володіють англійською мовою на рівні B2 – C2 та працевлаштовані в українських закладах вищої освіти або наукових установах, для підвищення кваліфікації шляхом викладання та/або проведення досліджень в одному з понад 120 університетів Великої Британії – партнерів Cara за рахунок приймаючої сторони.

Анонсована можливість покликана сприяти не лише одноосібному професійному зростанню задля розширення фахових компетенцій у відповідній галузі, а й налагодженню співпраці з університетами Великої Британії на інституційному рівні.

У разі успішного проходження процедури відбору потенційні кандидати матимуть можливість на час воєнних дій в Україні (точний строк перебування залежить і від приймаючої сторони) пройти підвищення кваліфікації, яке передбачає викладання, проведення наукових досліджень та налагодження співпраці з метою обміну та залучення інноваційних, освітніх та наукових світових практик.

Мессина

У четвер, 16 червня року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Università di Messina (Італія).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальностей «економіка», «фармація, промислова фармація», «хімія», «середня освіта (хімія)», «біологія», «середня освіта (біологія та здорпов’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «соціологія», «політологія», «журналістика», «педагогіка», «психологія», «туризм», «фізика», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «інформаційні системи та технології», «математика», «прикладна математика», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «право», «історія та археологія».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2022–2023 навчального року.

Подати заявку можна до 27 червня 2022 року.

Bologna

У понеділок, 13 червня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з Університетом Болонії (Італія).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальностей «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «садово-паркове господарство», «середня освіта. Географія», «науки про Землю», «географія», «туризм», «економіка», «менеджмент», «право», «історія та археологія», «філософія», «культорологія», «журналістика», «середня освіта (Фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «політологія», «соціологія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «психологія», «філологія», «хімія», «середня освіта (Хімія)», «фармація, промислова фармація».

Poland

У середу, 8 червня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Uniwersytet Jana Kochanowskiego (Польща).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальностей «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)», «хімія», «середня освіта (хімія)», «географія», «середня освіта. Географія», «туризм», «математика», «прикладна математика», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «середня освіта (фізика)», «інформаційні системи та технології», «комп’ютерна інженерія».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2022–2023 навчального року.

Подати заявку можна до 27 червня 2022 року.

Милѣйшій Выпейте же кефиру и успокойтесь копия копия 30

У п'ятницю, 3 червня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Freie Universität Berlin (Німеччина).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальностей «біологія», «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «хімія», «середня освіта (хімія)», «фармація, промислова фармація», «педагогіка», «психологія», «науки про Землю», «географія», «середня освіта. Географія», «історія та археологія», «культорологія», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «філософія», «філологія», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «середня освіта (фізика)», «політологія», «соціологія», «журналістика», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «право», «економіка», «менеджмент», «фінанси, банківська справа та страхування», «облік і оподаткування».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2022-2023 навчального року.

У разі продовження воєнного стану на час академічної мобільності особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років, якщо їх буде відібрано за результатами конкурсу, не зможуть реалізувати мобільність у зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану.

Подати заявку можна до 15 червня 2022 року.

Мова навчання – англійська або німецька.