З метою зміцнення міжнародних академічних зв'язків запрошуються молоді і перспективні вчені, що бажають пройти пост-докторське стажування в науково-дослідних центрах Аріельського Університету в Ізраїлі. Кандидати, прийняті на програму навчання, отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 6000 шекелів, протягом двох років, починаючи з 01.11.2016.

Довідково: Аріельський Університет міцно зарекомендував себе як один з провідних навчальних закладів в Ізраїлі. На його території діє технопарк, розробляються сучасні технології, проводяться теоретичні дослідження. Це дозволяє студентам брати участь у дослідницьких проектах і мати необхідний практичний досвід ще в процесі навчання. У Аріельському Університеті розроблена багаторівнева програма підготовки майбутніх фахівців, починаючи з підготовчих академічних курсів і закінчуючи навчанням на докторський ступінь. На 26 кафедрах Університету навчаються понад 13 тисяч студентів.

Вимоги до кандидатів:

1. До 10 років після отримання ступеня Ph.D або еквівалент;
  2. Вік, на момент подачі заявки, не повинен перевищувати 40 років;
  3. Наявність принаймні двох наукових публікацій в журналах, визнаних в області досліджень кандидата;
  4. Володіння англійською мовою.

Перераховані вище вимоги є мінімальними і обов'язковими для участі в програмі.

Процес оформлення:

Перед оформленням заявки кандидат повинен зв'язатися з викладачем Аріельського Університету, який зацікавлений в навчанні передбачуваного заявника, на базі лабораторій чи науково-дослідних центрів. Інформацію про різні лабораторії можна знайти за наступним посиланням:

Відібрані кандидати повинні відповідати академічному рівню освіти, знати основні науково-дослідницькі напрями в обраній темі майбутніх досліджень і мати хороший рівень володіння англійською мовою. Повідомлення про прийом на навчання буде відправлено до 20.07.16.

Інструкції щодо подання заявки на навчання:

1. Кандидат представляє свою кандидатуру співробітника з професорсько-викладацького складу обраного факультету;
  2. Заявник повинен надати наступні документи:
  • Заповнена та підписана анкета на навчання;
  • Копії документів про освіту (бакалавр, магістр, кандидат наук)
  • CV (Curriculum Vitae) англійською мовою, разом із списком публікацій;
  • Резюме докторської/кандидатської дисертації (одна сторінка).
  • Пропонована програма досліджень кандидата (на двох сторінках). Програма досліджень повинна бути підготовлена спільно з керівником (співробітником Аріельського Університету).
  • Результати міжнародного тестування для перевірки рівня знань англійської мови, -EFL (English as a Foreign Language);
  • Два рекомендаційних листи;

Відсутність одного з перерахованих супровідних документів може послужити перешкодою для розгляду кандидатури заявника.

Детальна інформація в інформаційному бюлетені.