greece

МЗС Греції повідомило про надання стипендій іноземним громадянам для навчання у вищих або технічних навчальних закладах Греції у 2018-2019 академічному році

Управління з питань освіти і культури Міністерства Закордонних Справ Греції повідомило про надання у 2018-2019 академічному році стипендій іноземним (у тому числі й українським) громадянам для здобуття вищої освіти у вищих або технічних навчальних закладах Греції (переддипломне та післядипломне навчання).

Всі необхідні документи (з перекладами), а також заповнена анкета мають бути подані до Генерального консульства Греції в Одес до 25  липня 2018 р. (вул. Отрадна 3, м. Одеса)

Документи подаються у копіях із перекладом грецькою мовою (легалізовані за процедурою Apostille документи з офіційним перекладом, виконаним Службою перекладів МЗС Греції, затверджені стипендіати мають подати до Управління з питань освіти і культури МЗС Греції у жовті). При поданні документів у Посольстві Греції слід мати оригінали всіх документів.  

 
Корисна інформація: 
1.    Вищезазначені стипендії не надаються у випадку, якщо кандидати або їхні батьки працюють (на будь-яких умовах) на грецьку державу. 
2.    Не надаються стипендії на навчання на богословських факультетах та факультетах образотворчого мистецтва.
3.    Кандидати на отримання стипендії для переддипломного навчання повинні бути повнолітніми (18 років має виповнитися не пізніше, ніж 01.10.2018 р.), оскільки неповнолітнім не видають дозвіл на проживання.
4.    Кандидати, яким не виповнилося 18 років на момент початку навчання, мають отримати згоду батьків або осіб, які їх замінюють, на перебування в Греції.
5.    Кандидати на отримання стипендій для післядипломного навчання повинні вже бути зараховані в аспірантуру або для написання дисертаційної роботи в один із грецьких університетів, про що мають надати відповідну довідку.
6.    Можлива оплата за навчання в аспірантурі не передбачається стипендією.
7.    Кандидати на навчання на відділенні іноземних мов – перекладу Іонічного університету повинні добре володіти щонайменше двома іноземними мовами (з-поміж наступних: англійська, німецька або французька).
8.    Кандидатам на навчання на відділенні філології бажано знати давньогрецьку мову (відсутність знань давньогрецької мови призведе до значних ускладнень у подальшому навчанні).
9.    У разі наявності Сертифікату про рівень володіння грецькою мовою необхідно надати його разом із загальним пакетом документів.
10.     З детальною інформацією стосовно факультетів та навчальних закладів, на які оголошено набір, можна ознайомитися безпосередньо в Посольстві Греції в Україні або з повним переліком факультетів за посиланням Газети Грецького Уряду: https://www.minedu.gov.gr/publications/docs2018/%CE%B5%CE%B9%CF%83%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B5%CE%BF%CE%B9_2018_%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B7_1.pdf(зауважимо, що на деякі факультети набір не проводиться).
 
детальна інформація та форми документів за посиланням: