10281402 frame with a mexican and symbols of mexico
Мексиканське агентство міжнародного співробітництва в галузі розвитку від імені Міністерства закордонних справ запрошує іноземних громадян для участі у програмі стипендій від уряду Мексики у 2019 році.

Стипендії пропонуються більш ніж 180 країнам через низку двосторонніх конвенцій, багатосторонніх програм та спеціальних угод. Ці програми демонструють прогрес, досягнутий Мексикою в науках та гуманітарних науках.

Пропонуючи стипендії мексиканським урядом для іноземних студентів, Мексика посилює свою роль актора з глобальною відповідальністю і відновлює свою прихильність програмам співпраці, які допомагають створити висококваліфікований людський капітал. Наявність в Мексиці міжнародних студентів, науковців сприяє створенню постійних мостів діалогу, що збагачує довгострокову зовнішньополітичну програму завдяки внескам виняткової цінності для країни та її партнерів за кордоном. Крім того, мексиканські установи та академічні спільноти отримують вигоду від посилення інтернаціоналізації.

Конкурс триватиме до 28 вересня 2018 року. Усі заявки необхідно подавати в електронній формі через систему управління академічним співробітництвом відповідно до вимог конкурсу 2018 року.
Подробиці за посиланням:

https://www.gob.mx/amexcid/acciones-y-programas/becas-para-extranjeros-29785