1280px Dahlem Boltzmannstraße Henry Ford BauСвободный университет Берлина (нем. Freie Universität Berlin) — один из четырёх университетов Берлина, по количеству студентов является крупнейшим университетом столицы Германии, незначительно опережая Берлинский университет имени Гумбольдта.  Является одним из важнейших центров образования и науки Германии в таких областях знаний, как гуманитарные, социальные и естественные науки.

Вместе с 10 другими университетами, Свободный университет Берлина входит в список ведущих высших учебных заведений Германии

Официальный сайт: www.fu-berlin.de

НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 30.11.2018

Сьогодні, 30/11/ 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в Вільному університеті Берліна. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 11 грудня 2018 р.

Мова стажування - німецька, англійська

Спеціальності : Східноєвропейські студії - економіка, міжнародні відносини, політологія,  соціологія, право, історія

Кількість місць - 1

Сьогодні, 19 жовтня 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Вільним університетом Берліна (Німеччина)! До участі допускаються бакалаври, магістри (першого року навчання), аспіранти ОНУ. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2018 г. Мова навчання – німецька, англійська

Стипендія на навчання для бакалаврів, магістрів (першого року навчання), аспірантів (800 євро в місяць на витрати)+ 275 Евро на дорогу до Берліна та у зворотному напрямку.

Студенти/аспіранти повинні приступити до навчання навесні 2018 року - тривалість 1 семестр ( 5 та 4 місяці)

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2018 г.

Мова навчання - німецька, англійська

Спеціальності : Східноєвропейські студії - економіка, міжнародні відносини, політологія, соціологія, право, історія

Сьогодні, 28 березня 2018 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 22.00 за київським часом 5 квітня 2018 р

Сьогодні, 11 жовтня 2017 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Вільним університетом Берліна (Німеччина)! До участі допускаються магістри (першого року навчання), аспіранти, викладачі ОНУ. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2017 г. Мова навчання – німецька, англійська

Стипендія на навчання для магістрів (першого року навчання), аспірантів (800 євро в місяць на витрати)+ 275 Евро на дорогу до Берліна  та у зворотному напрямку.

Стипендія для викладачів: 120 євро на день + + 275 EUR на дорогу до Берліна   та у зворотному напрямку. Строк стажування- один-два тижні

Студенти/аспіранти повинні приступити до навчання взимку 2018 року - тривалість 1 семестр (6 місяців)

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2017 г.

Мова навчання - німецька, англійська

Спеціальності : Східноєвропейські студії - економіка, міжнародні відносини, політологія,  право, історія

Сегодня, 22 мая 2017 стартует прием  заявок на получение стипендий на обучение/стажировку в  Свободном университете Берлина, В Институте Восточноевропейских  студий, в первом  семестре 2017-2018 учебного года. Подать заявку  можно до 22.00 по киевскому времени 6 июня 2017 г.

Язык обучения - немецкий, английский