Сьогодні, 05.07.2019 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в Вільному університеті Берліна. Подати заявку можна до 12:00 за київським часом 16 липня 2019 р.

Мова стажування - німецька

Спеціальності : Східноєвропейські студії – Міжнародні фінанси

Кількість місць - 1

Умови участі

1) Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності зараховані/працювати в ОНУ.

3) Кандидати повинні володіти німецькою мовою на рівні не нижче В1

Відбір кандидатів:

При відборі кандидатів перевагу буде надано тим кандидатам, які мають чітке уявлення про подальшу співпрацю з цим університетом, також пріоритетними є ті викладачі, які вже викладають в ОНУ англійською мовою або планують почати таке викладання у наступному семестрі/році.

Процедура подачі заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.

Етап 2. Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12.00 за київським часом 16 липня 2019 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12.00 за київським часом 16 липня 2019 р.

Необхідні документи

Документи для заявки:

1. Аплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету
  2. CV (макс 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародної діяльності та ін .. Завантажити її можна: Http: //europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  3. Паспорт - це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  4. Лист підтримки (Support Letter) від представника приймаючої університету, вашого майбутнього керівника / куратора. У цьому листі він повинен підтвердити своє бажання прийняти вас, і керувати вашою діяльністю. Він також може містити інформацію про передбачуваний період мобільності. Вам необхідно самостійно знайти собі керівника- для цього потрібно орієнтуватися на сайт Інституту східноєвропейських студій (https://www.oei.fu-berlin.de/en/index.html ), там є контакти усіх професорів. Написати йому, описавши свої наукові інтереси і досягнення - це може зажадати досить багато часу, тому краще зайнятися цим відразу, і звернутися до якомога більшої кількості професорів.
  1. Робочий план Він обов’язково має містити наступну інформацію:
    - чи є у вас досвід співробітництва з Вільним университетом Берліна (спільні публікації, проекти)

-демонстрацію чіткого бачення подальношо співробітництва

- пояснити причини та переваги вашої участі в програмі мобільності для вашого професійного росту

-які переваги матиме ОНУ від вашої участі в програмі мобільності (запровадження курсів англійською мовою, розробка нових курсів, модулів та ін.)

- яким чином ви будете поширювати інформацію про набутий під час стажування досвід (проведення семінару, інформаційної зустрічі для коллег та студентів, написання статті для сайту Еразмус,та ін.)

- яким чином ви сприяєте процесу інтернаціоналізації ОНУ

- чи ведете ви викладання аглійською мовою в ОНУ або плануєте почати в наступному семестрі

Є два варінти стажування:

• Викладання (не менше 8 годин викладання в приймаючому ВНЗ в тиждень. План  повинен, окрім зазначеного вище, включати: опис курсу лекцій, який планує читати, короткий зміст лекцій)  (Завантажити план роботи)
  • Тренінг Якщо мета вашої поїздки - стажування, яке не передбачає читання лекцій, а передбачає , наприклад job-shadowing, необхідно заповнити цю форму: Завантажити
  1. Letterof support by Home Лист підтримки з  ОНУ про те, що Ваш план роботи відповідає інтересам вашої кафедри / факультету / лабораторії і отримані результати будуть використовуватися в подальшому всієї кафедри / факультетом. Завантажити Лист підтримки  Letter of support by Home)

Всі документи повинні бути відскановані окремо в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12.00 за київським часом 16 липня 2019 р.

Контактна особа програми в ОНУ:

Кулинич Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу ОНУ, Агафонова Анастасія Валеріївна

Вул. Маяковського 7, каб 5

Тел.: +38048723 84 77