Pliyaj

Університет Брайтона - один із найпрестижніших навчальних закладів Південної Англії та Великої Британії загалом, незважаючи на свою нещодавню історію (засновано 1968 р., статус університету отримав 1992 р.), він входить до двадцятки найкращих університетів Великої Британії. Рейтинговий виш, який отримав університетський статус 1992 року, сьогодні пропонує студентам освітні програми п'яти факультетів і медичної школи. Навчальний заклад об'єднує понад 21000 студентів. З них 22% є іноземними громадянами.
У виші життя студентів протікає в дружній атмосфері. Інтеркультурне середовище учнів дає змогу кожному відчути себе тут як вдома. Навчальний заклад об'єднує понад 21000 студентів. З них 22% є іноземними громадянами.

Сьогодні, 13 грудня 2017 р. розпочинається прийом заявок аспірантів ОНУ на участь в програмі мобільності Еразмус + з Брайтонським університетом. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 19 грудня 2017 г.

Мова стажування – англійська

Спеціальність – біологічні науки

Стажисти повинні приступити до стажування в Брайтонському  університеті  взимку 2018  року.

Сьогодні, 03 листопада 2017 р. розпочинається прийом заявок аспірантів ОНУ на участь в програмі мобільності Еразмус + з Брайтонським університетом. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 22 листопада 2017 г.

Мова навчання –англійська

Спеціальність – біологічні науки

Стипендіати повинні приступити до навчання в Брайтонському  університеті  взимку 2018  року. Навчання аспірантів триватиме 3 місяці.

Стипендія – 850 євро на місяць + 360 євро на квиток до Брайтону та назад в Україну.

ВНИМАНИЕ!!! ДЕДЛАЙН ДЛЯ АКАДЕМИЧЕСКОГО ПЕРСОНАЛА ПРОДЛЕН ДО 19 ИЮНЯ, АСПИРАНТАМ ДО 12 ИЮНЯ 2017

Сегодня, 24 мая 2017 стартует прием  заявок на получение стипендий на обучение/стажировку в  университете Брайтона в первом  семестре 2017-2018 учебного года. Подать заявку  можно до 22.00 по киевскому 7 июня 2017 г. Язык обучения/стажировки - английский

Внимание! Аспирантам  для стажировки необходимо иметь международный сертификат о знании английского языка (IELTS, 6,5), который в обязательном порядке затребует Посольство Великобритании при обращении за визой.