Сьогодні, 13 грудня 2017 р. розпочинається прийом заявок аспірантів ОНУ на участь в програмі мобільності Еразмус + з Брайтонським університетом. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 19 грудня 2017 г.

Мова стажування – англійська

Спеціальність – біологічні науки

Стажисти повинні приступити до стажування в Брайтонському  університеті  взимку 2018  року.

Умови участі

1) Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності працювати в ОНУ.

3) Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2

Процедура поданнязаявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.

Етап 2. Відправка пакету документів на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 19 грудня 2017 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.

Відбір кандидатів

Відбір буде проходити в 2 етапи. Перший етап – перевірка наявності всіх документів  з переліку та їхньої достовірності,  другий  - оцінювання документів.

 

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 19 грудня 2017 р.

 

Перелік необхідних документів

  1. Application form (заявка). Завантажити та заповнити
  2. Proof of registration. Довідка про те, що Ви в даний момент працюєте в ОНУ
  3. Passport . Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті
  4. CV – автобіографія. Максимум 2 сторінки, пишем відразу англійською - це автобіографія, заповнена  виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про вашу участь в наукових семінарах, конференціях. Публікації та будь-які інші досягнення (участь в міжнародних проектах в тому числі). Завантажити її можна за посиланням: http://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  5. Workplan. План роботи. Це Ваш план роботи на час стажування в приймаючому університеті. Складаєте його самостійно. Стажування передбачає не менше 8 годин викладання в приймаючому ВНЗ в тиждень. План не повинен включати: опис курсу лекцій, який планує читати, короткий зміст лекцій; ваше бачення подальшого співробітництва, очікувані результати та ін. Обовязково вказати, чи є у вас досвід співпраці з цим університетом (спільні проекти, статті, плани на майбутнє та ін.) (Завантажити план роботи) (Завантажити план роботи). Якщо мета вашої поїздки - стажування, яке не передбачає читання лекцій, а передбачає , наприклад job-shadowing, необхідно заповнити цю форму: Завантажити
  6. 7. Letter of support by Home Лист підтримки з  ОНУ про те, що Ваш план роботи відповідає інтересам вашої кафедри / факультету / лабораторії і отримані результати будуть використовуватися в подальшому всієї кафедри / факультетом. Завантажити Лист підтримки Letter of support by Home)

Всі документи повинні бути відскановані окремо в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 19 грудня  2017 р

Файли повинні бути названі таким чином: Application.pdf, Proof.pdf, CV.pdf, Passport.pdf та ін..

Контактна особа програми в ОНУ:

Кулинич Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу ОНУ, Агафонова Анастасія Валеріївна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 048 731 7895; +38048723 84 77