Сьогодні, 13 грудня 2017 р. розпочинається прийом заявок аспірантів ОНУ на участь в програмі мобільності Еразмус + з Брайтонським університетом. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 19 грудня 2017 г.

Мова стажування – англійська

Спеціальність – біологічні науки

Стажисти повинні приступити до стажування в Брайтонському  університеті  взимку 2018  року.

Умови участі

1) Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності працювати в ОНУ.

3) Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2

Процедура поданнязаявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.

Етап 2. Відправка пакету документів на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 19 грудня 2017 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.

Відбір кандидатів

Відбір буде проходити в 2 етапи. Перший етап – перевірка наявності всіх документів  з переліку та їхньої достовірності,  другий  - оцінювання документів.

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 19 грудня 2017 р.

Перелік необхідних документів

1. Application form (заявка). Завантажити та заповнити
  2. Proof of registration. Довідка про те, що Ви в даний момент працюєте в ОНУ
  3. Passport . Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті