800px Keele Hall 0791

Кілський університет, університет Кіла (англ. Keele University) - університетський кампус поруч із містом Ньюкасл-андер-Лаймом у Стаффордширі, Англія.
Заснований 1949 року як університетський коледж Північного Стаффордшира. Отримав статус університету 1969 року.

У рейтингу 2015 року за версією UniPage університет посів 53 місце в країні і 573 місце у світі.

Офіційний вебсайт університету: https://www.keele.ac.uk

Увага! Дедлайн подовжено до 28 листопада.

Сьогодні, 06.10.2021 р., розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування з викладанням в Кілському університеті.

Подати заявку можна до 28 листопада 2021 року.

Мова стажування – англійська.

Стажування розраховано на 5 днів і 2 дні на подорож. Від науково-педагогічних співробітників очікується, що вони проведуть 8 годин лекцій.

Спеціальності стажування: English Literature, History, Media, Communications and Creative Practice; Accounting, Finance, Economics, Management, Marketing, International Business, Law; Education, International Relations, Philosophy, Politics and Sociology.

Детальніше за посиланням https://www.keele.ac.uk/hss/

Розпочато прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Кілським університетом (Keele University, Great Britain). До участі допускаються магістри та аспіранти  спеціальностей германські мови та літератури літератури (переклад включно), перша англійська, історія, журналістика, менеджмент, економіка, облік та оподаткування, право, міжнародні відносини, філософія, політологія, соціологія, педагогіка.

Перелік пропонованих курсів - за посиланням https://www.keele.ac.uk/hss/

Подати заявку можна до 24 вересня 2021 року.

Мова навчання – англійська.

Стипендіати повинні приступити до навчання в університеті в cічні 2022 року. Навчання триватиме 6 місяців.

Умови стажування: стипендія передбачає 850 євро на місяць на витрати кожному з учасників та 360 на переліт до Кілю та до України (точна сума стипендії буде визначена після отримання мобільності).

Вимоги до учасників

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом усього терміну мобільності зарахованим в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

Кандидат має володіти англійською мовою на рівні не нижче B2 та мати відповідні сертифікати.

Сьогодні, 23/11/2020 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування з викладанням в Кілському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 4 грудня 2020 р. Мова стажування – англійська.

Стажування розраховано на 5 днів

Спеціальність стажування – Математика

Період стажування: другий семестр 2020/2021 н.р.

Для того, щоб взяти участь у програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Сьогодні, 27/05/ 2019 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування з викладання в Кілському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 5 червня 2019 р. Мова стажування - англійська

Стажування розраховано на один тиждень

Спеціальність стажування – Математика

Кількість місць - 2

Сьогодні, 10/04/ 2019 р. стартує прийом заявок на отримання гранту на стажування з в Кілському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 20 квітня 2019 р. Мова стажування - англійська

Стажування розраховано на один тиждень, 17-21 червня 2019

Спеціальність стажування: управління програмами міжнародної мобільності

Мета стажування: участі в тренінгу з підвищення кваліфікації представників Еразмус офісів.

Сьогодні, 20/12/ 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування з викладання в Кілському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 31 грудня 2018 р. Мова стажування - англійська

Стажування розраховано на два тижні

Спеціальність стажування – Математика

Кількість місць - 1