Сьогодні, 10/04/ 2019 р. стартує прийом заявок на отримання гранту на стажування з в Кілському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 20 квітня 2019 р. Мова стажування - англійська

Умови стажування:

Стажування розраховано на один тиждень, 17-21 червня 2019

Спеціальність стажування: управління програмами міжнародної мобільності

Мета стажування: участі в тренінгу з підвищення кваліфікації представників Еразмус офісів.

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Дедлайн 20 квітня 2019 р.

Процедура оформлення заявки:

Оформлення заявки складається з декількох етапів: збір необхідних документів, підписів на них, і перекладів до них, потім відправка в зазначені терміни пакету документів на вказану адресу електронної пошти.

Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом 20 квітня 2019 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх друк. Засвідчення нотаріуса на даному етапі не потрібно. МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ВСІХ Файлів ВАШОЇ ЗАЯВКИ НЕ МАЄ ПЕРЕВИЩУВАТИ 10 МБ, ФАЙЛИ БІЛЬШОЇ РОЗМІРУ НЕ БУДУТЬ ПРИЙНЯТІ ДО РОЗГЛЯДУ!

Документи для заявки:

  1. Апплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету
  2. CV (макс 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародної діяльності та ін . Завантажити її можна: http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions

Увага! Кандидатам на стажування обовязково необхідно вказати свій досвід в управлінні міжнародними программами мобільності, міжнародними проектами у сфері освіти і т.д. – назву проектів, рік. обовязки

  1. Паспорт - це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  2. Лист підтримки/запрошення (Support Letter) від Кілського університету про те, що Вас готові прийняти на стажування
  3. Лист підтримки від ОНУ (завантажити форму)
  4. Робочий план (завантажити форму) Робочий план з підвищення кваліфікації (завантажити форму)

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні не більше 10 МБ - всі файли). Документи необхідно відправити по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом 20 квітня 2019. Контактна особа програми в ОНУ:

Кулініч Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу,

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38048723 84 77