article 55b8d2587fc3d2.77291057

Створений 1088 року, Болонський університет є найстарішим європейським університетом. Нині це один із найбільших університетів світу. Він має 23 факультети та навчає понад 80000 студентів. За даними різних рейтингів Болонський університет входить до 200 найкращих університетів світу.

Офіційний вебсайт університету: www.unibo.it

Bologna

У понеділок, 13 червня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з Університетом Болонії (Італія).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальностей «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «садово-паркове господарство», «середня освіта. Географія», «науки про Землю», «географія», «туризм», «економіка», «менеджмент», «право», «історія та археологія», «філософія», «культорологія», «журналістика», «середня освіта (Фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «політологія», «соціологія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «психологія», «філологія», «хімія», «середня освіта (Хімія)», «фармація, промислова фармація».

Болонія

Сьогодні, 2 травня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з Університетом Болонії (Італія).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістреського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальностей «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «садово-паркове господарство», «середня освіта. Географія», «науки про Землю», «географія», «туризм», «економіка», «менеджмент», «право», «історія та археологія», «філософія», «культорологія», «журналістика», «середня освіта (Фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «політологія», «соціологія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «психологія», «філологія», «хімія», «середня освіта (Хімія)», «фармація, промислова фармація».

Мобільність має бути реалізована у першому або другому семестрі 2022–2023 навчального року.

У разі продовження воєнного стану на час академічної мобільності особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років, якщо їх буде відібрано за результатами конкурсу, не зможуть реалізувати мобільність у зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану.

Важливо. Це не програма мобільності Еразмус+. Навчання в університеті-партнері протягом мобільності є безкоштовним, але грант не надається.

Подати заявку можна до 10 червня 2022 року.

Мова навчання – англійська та (або) італійська.

Сьогодні, 30/11/ 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в Болонському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 11 грудня 2018 р.

Стажування розраховано на два тижні (10 робочих днів, та два дня на дорогу)

Мова стажування - італійська, англійська

Спеціальності : усі, що є в Болонському університеті, окрім Медицини

Кількість місць - 1

Сьогодні, 9 жовтня 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Болонським університетом. До участі допускаються студенти, що навчаються на першому році магістратури ОНУ.

Дедлайн -  22.00  15 листопада 2018 р.

Мова навчання – італійська, англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Болонському університеті в лютому 2019

Навчання магістрів триватиме 6 місяців

Стипендія становить: 850 EUR  на місяць+ + 275 EUR на проїзд до Болоньї та у зворотному напрямку

Кількість місць - 2

ГРАНТИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ. 19 березня  2018 р

Сьогодні, 19 березня 2018 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 22.00 за київським часом 28 березня 2018 р

Стажування розрахована на 7 днів (5 робочих, +2 дня на подорож)

Спеціальність стажирування - Фахівці у сфері організації міжнародних програм мобільності,координатор Еразмус +

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 275 EUR на проїзд до Болон’i і назад

Період стажування травень 2018

Сьогодні, 12 жовтня 2017 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Болонським  університетом. До участі допускаються магістри та аспіранти  ОНУ. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 15 листопада 2017 г. Мова навчання – італійська, англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Болонському  університеті  в лютому 2018. Навчання магістрів  триватиме 6 місяців, аспірантів – 6 та 5 місяців.

Факультети, на яких можуть навчитися студенти і аспіранти ОНУ: Школа Сучасних мов для перекладачів , Факультет економіки,Факультет Педагогічних наук,Факультет Іноземних мов та Літератури,Факультет Індустріальної Хімії, факультет Права, факультет Філософії, Факультет фізико-математичних наук та Економіки підприємства, Факультет політичних наук, Факультет Збереження Культурної спадщини, Факультет психології, Факультет Статистичних Наук, Факультет соціальної роботи