Rzeszowski teaching

27 вересня 2022 року розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на викладання в Uniwersytet Rzeszowski (Польща).

Подати заявку можна до 14 жовтня 2022 року.

Мова стажування – англійська або польська.

Спеціальності: «історія та археологія», «філологія», «філософія», «журналістика», «право», «педагогіка», «соціологія», «політологія», «економіка», «фінанси, банківська справа та страхування», «біологія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «комп’ютерні науки», «фізика», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика».

Мобільність розрахована на 5 днів (академічних календар, перелік вихідних, а також спеціальні вимоги щодо дат для тих, хто планує мобільність у Institute of Economics and Finance – можна завантажити тут). Початок мобільності - не раніше листопада.

Від науково-педагогічних співробітників очікується, що вони проведуть 8 годин лекцій.

У зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану до участі не допускаються особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2.

Процедура подання заявки:

Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14 жовтня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату на електронну адресу після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Документи для заявки:

CV (макс. 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародній діяльності та ін. Детальніше за посиланням https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

Паспорт – це сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що в даний момент ви є співробітником ОНУ. Довідку необхідно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте довідку та переклад.

Mobility Agreement (завантажити)

Усі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF (у хорошій якості, але при максимальному стисканні). Документи необхідно відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14 жовтня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.