Oppeln uni

Uniwersytet Opolski заснований у 1994 році шляхом об'єднання Вищої педагогічної школи та філіала Любельського католицього університету. За роки існування Опольський університет заслужив повагу інтелектуальної еліти та зайняв високі позиції у рейтингах закладів вищої освіти Польщі.

Офіційний вебсайт: http://www.uni.opole.pl

teaching Opole

20 лютого 2023 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на викладання у University of Opole.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова стажування – англійська або польська.

Умови:

Спеціальності: історія та археологія.

Мобільність розрахована на 5 днів і 2 дні на подорож. Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2022-2023 року або у першому семестр 2023-2024 року. Очікується, що викладачі проведуть 8 годин лекцій.

Opole staff training

20 лютого 2023 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування у University of Opole.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова стажування – англійська або польська.

Спеціальності: історія та археологія.

Приймаючий університет рекомендує обирати дати Центрально-Європейського міжнародного тижня (15th -19th May 2023). Детальніше про захід: There will be many seminars, activities, local attractions planned at that time and we expect also other staff from all over the world. The theme of this year’s even is Diversity, equity, and inclusion in academia. https://hello.uni.opole.pl/international_week

Opole students training

20 лютого 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з University of Opole.

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальності «історія та археологія».

Тривалість мобільності – 2 місяці. Місяці, які можна обирати: April, May, June, July, September, October, November.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова стажування – англійська або польська.

Сегодня, 29 ноября 2016 стартует прием  заявок на получение стипендий на обучение/cтажировку в  Опольском университете во втором  семестре 2016-2017 учебного года. Подать заявку  можно до 22.00 по киевскому времени 12 декабря 2016 г. Язык обучения - польский, английский