Сьогодні, 7 жовтня 2019 р. розпочинається прийом заявок від студентів на участь в програмі мобільності Еразмус + з університетом Деусто (м. Більбао, Іспанія). До участі допускаються бакалаври2-3 року навчання. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 23 жовтня 2019 р.

Стипендія передбачає 800 євро в місяць на витрати та 360 євро на дорогу до Більбао та у зворотному напрямку.

Студенти повинні приступити до навчання:

 • 20 січня 2020 року, якщо бажають відвідувати Інтенсивний курс Іспанської мови, тривалість 1 семестр ( до 9 червня 2020)
 • 3 лютого 2020 р.- без курсу іспанської, в такому разі навчання триватиме до 27 червня 2020

Мова навчання – іспанська, англійська (наявність сертифікатів не є обов’язковою).

Спеціальності : всі спеціальності ОНУ, які мають аналоги в університеті Деусто (див. сайт https://www.deusto.es/cs/Satellite/deusto/en/university-deusto?cambioidioma=si )

Кількість місць – 7 місць на Україну (1-2 на ОНУ)

Дедлайн: 23 жовтня 2019 р.

Умови участі

1) До участі допускаються студенти ОНУ 2-3 курсів, під час подання заявки на участь , а також у період мобільності студент має бути зарахованим в ОНУ

3) Кандидати повинні іспанською або англійською мовою на рівні не нижче B2

Процедура подачі заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.

Етап 2. Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 23 жовтня 2019 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Відбір кандидатів

Відбір буде проходити в 2 етапи. Перший етап – перевірка наявності всіх документів з переліку та їхньої достовірності, другий - оцінювання документів.

Критерії оцінювання:

Всі отримані заявки від студентів будуть оцінюватися за такими параметрами:

Належність до незахищених груп населення (малозабезпечені родини, сиріти, біженці, внутрішньо переміщені особи)

академічна успішність

запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів

Володіння мовою викладання

мотивація та CV

 

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 23 жовтня 2019 р.

Необхідні документи:

 1. Аплікаційна форма- це анкета учасника (ЗАВАНТАЖИТИ)
 2. Passport. Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті
 3. Proof of registration- довідка про те, що Ви є в даний момент студентом ОНУ, що видається у відділі кадрів або в деканаті.
 4. Transcript of records- це витяг з заліково-екзаменаційних відомостей, або академічна довідка. За витягом Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в витяг вносяться всі заліки та іспити, які Ви здавали, починаючи з 1 курсу, витяг завіряється підписом декана факультету і печаткою факультету, ОБОВ'ЯЗКОВО вказується середній бал, який розраховується тільки виходячи з результатів іспитів).
 5. OfficialLanguage Certificate - офіційний сертифікат про знання іноземної мови, на якій будуть читатися обрані Вами курси – за наявності. Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою SELF ASSESSEMENT SHEET. Необхідно завантажити цей документ, роздрукувати та заповнити. Якщо у вас є будь-які інші мовні сертифікати (не міжнародні) можете прикласти їх до Вашого CV.
 6. Learning agreement- договір про навчання студента. Складаєте його самостійно. Бланк договору на англійській і українській мовах завантажуємо тут UKR, ENG  

Перелік курсів університету Деусто:

https://www.deusto.es/cs/Satellite/estudiantes/es/rrii/rrii-estudiantes-incoming/estudiantes-de-intercambio/oferta-academica-en-funcion-de-la-via-de-acceso

Будь ласка, при виборі предметів, звертайте увагу на мову викладання.

Договір має на меті надати Учаснику гарантії, що кредити, отримані протягом періоду мобільності, будуть визнані.

Під час участі у програмах кредитної мобільності студенти ОНУ - учасники програм кредитної мобільності можуть опановувати навчальні дисципліни, які будуть перезараховані в ОНУ як обов’язкові, професйно-оріентовані вибіркові дисципліни чи як дисципліни вільного вибору.

Кількість кредитів, які мають бути отримані студентом під час участі у програмі кредитної мобльності, становить: 30 кредитів ЄКТС

Під час навчання студентів ОНУ за програмами кредитної мобільності не менше ніж половину дисциплін, які вони опановують, мають становити дисципліни, які будуть перезараховані в ОНУ як обов’язкові чи професійно-орієнтовані вибіркові дисципліни. Студентові можуть бути перезараховані професійно-оріентовані вибіркові дисципліни, прямих аналогів яких не існує в навчальному плані відповідної спеціальності в ОНУ, але які відповідають освітньо-кваліфікаційній характеристиці цієї спеціальності і якщо вивчення професійно-орієнтованих вибіркових дисциплін у певному обсязі передбачене відповідною спеціальністю у семестрі (навчальному році), під час якого здійснюється мобільність, чи у наступних семестрах (роках). Як дисципліни вільного вибору в ОНУ можуть бути зараховані дисципліни на вибір студента, прямих аналогів яких не існує в ОНУ, якщо ці дисципліни відповідають вимогами ОНУ щодо дисциплін вільного вибору і якщо вивчення вибіркових дисциплін у певному обсязі передбачене відповідною спеціальністю у семестрі (навчальному році), під час якого здійснюється мобільність, чи у наступних семестрах (роках).

Під час навчання за програмами кредитної мобільності, за погодженням з деканатом відповідного факультету, студент може  обирати у партнерському ВНЗ курси, які не будуть перезараховані в ОНУ, але обсягом не більше 3 кредитив ЄКТС чи відповідних їм кредитів партнерському ВНЗ в межах рекомендованої кількості кредитів.

Складається Договір за допомогою деканата та гаранта вашої освітньої програми.

Заповнюємо і підписуємо як англійський  так і український варіанти. До плану вносите перелік предметів, які Ви хочете вивчати і який було погоджено з вашим деканатом (назва предмета, його код, і кількість кредитів) і які в обов'язковому порядку будуть перезараховані Вам після повернення. Всі предмети, які ви виберете, повинні бути схвалені вашим деканатом. Цей документ повинен бути підписаний спочатку деканом Вашого факультету та потім Еразмус координатором (про-ректор Скороход С.Ф.)

 1. Motivationstatement- мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі повинні обгрунтувати: 1) чому вам важливо вчитися в університеті Деустоі; 2) ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які вибрали для прослуховування); 3) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми;
 2. CV - автобіографія(max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях тощо. - якомога більше інформації, яка дозволить тасценівать вас як найкращого кандидата. Завантажити її можна: http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
 3. Документи, що підтверджують належність до малозахищенних груп населення. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу
 4. Додаткові документи(нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференція, наукових семінарах, воркшопах, літніх шклах та ін.), При наявності

Всі документи повинні бути відскановані окремо в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 23 жовтня 2019 р.

Файли повинні бути названі таким чином: Application.pdf, Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf або SAS.pdf, LA.pdf, Motivation.pdf, CV.pdf, Passport.pdf, Other.pdf

За довідками звертатись (за попередньою домовленістю):

Вул Дворянська 2, 3 поверх каб. 86

Кулинич Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу ОНУ,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.